Radeon HD 7770 GHz Edition gry się zacinają

Witam jak w tytule. Starsze gry chodzą ok lecz czasem też się zatną np twierdza 2 nie chodzi płynnie do końca. Juz nie mowie o CS global ofensive czy Firefall (obie gry na low detalach tylko rozdzielczość 1080p) fpsy skaczą jak chcą gdzie dzieje się akcja jest ich 20 lub mniej ciężko grac. Pytanie słaba karta czy coś nie tak ? Sterowniki wgralem AMD Catalyst Control Center.

Procek i5 x4 cpu dysk ssd plyta główna gigabyte b85m-d2v

Podaj kolejno:

 

  • system

  • wersja sterowników

  • posiadany sprzęt

 

To jest nowa karta?

1.Windows 7 64 bit

2. Wersja pakietu sterowników 14.10.1006-140417a-171099C

Wersja programu Catalyst 14.4

Wersja sterownika 2D 8.01.01.1390

Wersja biblioteki Direct3D 9.14.10.01029

OpenGL - wersja 6.14.10.12874

  1. Procesor i5 4x cpu 3.1, dysk kingston ssd 128GB, ram 8GB, płyta główna Ultra Durable ga-b85m-d2v

  2. Tak 3 miesięczna

Zacznij od najprostszej czynności, czyli: odinstalowania sterowników, wyczyszczenia pozostałości (Driver Sweeper) oraz zainstalowania ponownie stabilnej wersji 14.4.

Ok chwila i będzie gotowy. Zrobiłem ci tu dokładny raport  w załączniku

Niestety to samo

Beduin, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swoje posty i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Poprawione :slight_smile:

A co do sterowników to odpaliłem grę bez sterowników i chodzi tak samo

Beduin

pobierz program CPU-Z i pokaż tu screen z zakładki CPU 

napisałeś że masz procesor i5 a z twojego poprzedniego tematu wyczytałem że masz jakiś Xeon 1200 V3/4

być może nie jest kompatybilny z twoją płytą , lub posiadasz nieodpowiednią wersję biosu i procesor nie działa poprawnie.

Na karcie 7770 w CS Global powinieneś mieć przynajmniej te 100FPS nawet na integrze hd4600 w tym procesorze twoim CS powinien działać dosyć płynnie

mialem czas wyjołem procesor wyczyściłem z pasty nałożyłem nowa i problemu nie ma :). Procek i5

Sprawdź temperatury.