Radeon HD 8570m system Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (kod 43)

Nigdy wcześniej nie miałem z tym problemu… Postanowiłem zainstalować na czysto Windows 10, ale żeby to zrobić musiałem w BIOS’ie ustawić UEFI abym mógł zainstalować system z powodu informacji "Nie można zainstalować systemu Windows na dysku 0 i partycji 1 ". Wszystko pięknie zagrało, prócz karty graficznej Radeon’a. Próbowałem już wszystkiego… Oczywiście odinstalowywałem stare sterowniki i czyściłem rejestr, nawet w trybie awaryjnym z obsługą sieci używałem programu Display Driver Uninstaller niestety nic nie pomaga… Czy muszę coś przestawić w BIOS’ie? Czy mój Radeon po prostu wysiadł ze starości? W sumie laptop ma już 4 lata… Lenovo G500.

Mam to samo na swoim lenovo G500 Na windows 8.1 problemu ze sterownikiem Radeona nie było

1 polubienie

Gdy instalowałem Windows 8.1 z zachowaniem plików i ustawień osobistych i gdy później tak samo przechodziłem na Windows 10 też nie miałem problemów, ale znowu miałem inne problemy, więc postanowiłem zainstalować 10 na czysto no i jest problem…

Myślę że pod windows 10 nie ma odpowiedniego sterownika Radeona 8570
szukałem i nie znalazłem

Zastanawiam się czy jest na świecie chociaż jeden komputer, który chodzi bez zarzutów :stuck_out_tongue:

Ps. Chyba zainwestuję w konsolę… Ktoś kiedyś powiedział pewne słowa z którymi się długo nie zgadzałem, ale chyba czas zmienić własne zdanie… “komputer nie służy do grania”… Ale przyznam, że do tej pory na G500 odpalam najnowsze gry a to już 4 lata, więc chyba nie jest najgorzej… Ale za nowego laptopa nie dam 5000 zł…

1 polubienie

Ja na dniach przechodzę na windows 8.1 Bo windows 10 mnie irytuje

Mnie irytował, ale ja, tylko uaktualniałem wcześniej, dziś pierwszy raz poszła czysta instalacja… I naprawdę byłem zadowolony… Do czasu… Powiedź mi tak zbaczając z tematu jest możliwe, że Call of Duty: WW II zmieniło specyfikację? Bo wcześniej gra chodziła mi bez zarzutu a teraz nie uruchamia Radeon;a, tylko ciągnie na Intel’u?

Ja w żadne gry nie gram, to nie wiem