Radeon HD2600XT zamiana na... co?

Poczytałem trochę i stwierdziłem : Radeon HD 2600XT to szajstwo. Mam zamiar sprzedac i kupi coś lepszego, mogę dopłacic 70 zł !

Więc tak : Gdzie sprzedac ( allegro, za ile ), i co kupic ? Jaka jest porównywalna moc tego 2600 Xt do tego co polecacie ? Oczywiscie, mówię o cenach po świętach bo teraz wiadomo jeszcze wszystko drogie.

nic znacznie lepszego nie kupisz za tę kwotę, najwyżej Palit 8600GT

To Co polecacie i za ile ?

GeForce Palit 8600GT sonic+ 350zł

Jak sonica, to zwróć uwagę na + na końcu. Sonic bez plusa jest słabszy.

najpierw kupić komputer / kartę potem stwierdzić, że to “szajstwo” imo trzeba się wcześniej zastanowić co kupujesz. teraz za 70 zł chcesz kupić wieś ;O, a na tej karcie straciłeś już pewnie ze 100 zł.

Mi na 2600PRO działa spokojnie Oblivion na średnich, więc chyba troszkę przesadzasz.

A mi na maxie działa bez przycinki 8)

Heh coś 2600PRO słabe :wink: na moim 8600 też na max bez przycinki

No i myślisz że po wymienie 2600XT na 8600GT będziesz miał przyrost wydajności ? Co najwyżej 2-3 fps więcej. Wszystkie testy w necie są z przed 3-4 miesięcy robione na Catalystach 7.7/7.8, wtedy Radeony dostawały po czterech literach prawie w każdej grze, ale nowe sterowniki trochę nadrobiły i przewaga się zmniejszyła. Są na necie instrukcje jak zrobić vmode i puścić rdzeń na 950 mhz. http://translate.google.com/translate?u … uage_tools