Radeon HD3870 Problem z podłączeniem zasilania

(112polkowice) #1

Nie mam zdanego wolnego wejścia

tylko mam jedno wejście co idzie od napędu i jedno co idzie do dyskietek i do dysku czy mogę przyłączyć te dwie wtyczki do karty graficznej na której mam dwa wejścia i jeszcze kolory kabelków od wtyczki dołączonej do karty nie zgadzają sie :? bo jest tylko raz czarny :?:

Foto:

dsc02368oj1.th.jpg

dsc02369zy7.th.jpg

dsc02374gf7.th.jpg

dsc02370hu1.th.jpg

19f220f7fc81cvm6.th.jpg

• GIGABYTE ATI Radeon HD3870 512MB DDR3 256bit PCI-E

• GIGABYTE GA 965P S3 i965P

• Zasilacz 350 W

-

(Norbert Karwowski) #2

Ale jakby nie patrzeć trzeba wymienić zasilacz. Jaki to zasilacz ? Jaki masz procek ?

(.ffox) #3

Ja akurat posiadam MSI RX (HD) 3870, naprawdę świetna karta.

A jeśli chodzi o Twój problem to:

Widzisz tą przejściówkę? - 1 czarna końcówka i 2 białe.

Podłączasz zasilanie od dysku twardego pod tą białą przejściówkę, a drugą końcówkę przejściówki pod dysk twardy.

Czarną do karty graficznej, i o to cała praktyka :wink:

(112polkowice) #4

Procesor

INTEL CORE 2 QUAD Q6600 4x2.4Ghz 8MB BOX

zasilacz logic , obudowa logic q3

Edit:

Troche nie zrozumiałem możesz jaśniej ?

(mati75) #5

zasilacz do wymiany na 100%. Jaki budżet na niego?

(112polkowice) #6

do 100 zł

ale niee bo ta na różowo to idzie do dyskietek ona ma inne wejscie

czyli że ze odpinam tą wtyczkę od dysku twardego a ja wpinam w przejściówkę od karty graficznej ta co wisi na dole wpinam do dysku a to czarne wpinam do karty :lol: . Tylko ze zostaje jeszcze jena bo do kary graficznej sa dwie. i tera z tymi kolorami kabli oco chodzi bo i tak sie nie będą zgadzać sa dwie czarne kabelki

(Norbert Karwowski) #7

Nie musisz na razie kombinować. Na razie trzeba wymienić zasilacz na mocniejszy. Myślę że taki OCZ 450W powinien wystarczyć.

(112polkowice) #8

ok to trza bezie zakupić a wie może ktoś jak to jest z montażem?

(112polkowice) #9

kupiłem zasilacz

http://www.allegro.pl/item402201984_zas ... iwice.html

podłączyłem kartę ta kostka czarną co są kabelki żółte i czarne i włączam kompa i resetuje cały czas :evil:

(Marjaan) #10

Ten feel to żart ?!

jak ci radzimy to słuchaj, nikt nie mówił o feelu, a feel to dno, mogłeś się spytać...

feel nawet 1000w nie będzie w stanie utrzymać jakiegokolwiek z nowych kompów, bo to dno...

(mati75) #11

gratuluje zakupu =D>

(fiero) #12

"Zamienił stryjek sikierke na kijek". Spróbuj, może uda ci się go zwrócić do sklepu ew. sprzedaj znajomemu żeby choć część kasy odzyskać. I nie sugerój się tym że pisze na nim 500Wat. Kup nawet 450W byle był on pożądny (markowy).

(SolelyRose*) #13

Istnieje możliwość oddania towaru w ciągu X dni bez podania przyczyny? :lol:

Zasilacz to najważniejsza cześć całego kompa. A z tą co kupiłeś możesz go najwyżej spalić. Wcale mnie nie dziwi, że się restartuje, to raczej było oczywiste #-o

Z drugiej strony wcale się nie dziwię, kiedy zakłada się, że byle jaki zasilacz byle miał 500W i więcej pociągnie każdy sprzęt. Na tym się raczej nie oszczędza, bo PSU ma trzymać twój sprzęt na dobre i złe.

(Himmak5g) #14

Ms zpewnie przestarzakly zasilacz. wymień go i będzie cacy.

(112polkowice) #15

http://www.allegro.pl/item406563841_pen ... ti_pc.html

może być taki ?

(Maniekz1985) #16

Bierz ten:

http://www.geoinf.pl/produkt/ZASOCZOBUOCZ500SXS-EU

A nie kombinuj oO

(112polkowice) #17

no ale nie wiem czy akurat taki będą mieli na sklepie wiec podajcie z 4 dobre zasilacze

(Peter 88) #18

Masz taki ekstra komputer, a oszczędzasz na zasilaczu, który może spalić Ci cały komputer. Tamten FELL III co kupiłeś nadaje się do śmietnika, a jeśli już kupujesz zasilacz to dozrobieraj sary i kup coś porządnego. Porządnym, a raczej rewelacyjnym wyborem jest tutaj:

http://new.benchmark.pl/index.php/testy ... /1212.html

(112polkowice) #19

dziś w sklepie powiedzieli mi ze to jest bardzo dobry zasilacz To skandal :-x :-x :?

narazie stac mnie z tego co dałes link na 450 W

(fiero) #20

Może czas zmienić sklep, lub co najmniej nie korzystać z ich sugestii ?