Radeon i Winfast problem z kolorami na TV

Witam!

Podłączyłem kompa pod tv (z karty radeon to tv kablem s-video->scart) ale na tv wokół liter, jakiegoś białego koloru widać różowe cienie, jakby rozmazania. Czy da się to jakoś usunąć? (próbowałem wszystkie możliwosći w radeonie) ale nic. Jeszcze ew. możliwość, mam kartę TV Winfast Xp Expert, czy da się jakoś zrobić aby z niej szedł obraz na tv?

Karta TV nie służy do wysyłania sygnału na telewizor, tylko do oglądania TV na ekranie peceta. Jakiej długości masz kabel do TV?? Prawdopodobnie jego długość jest za duża i dlatego obraz ma niską jakość.

Kabel-5m

Teraz wymieniłem TV na większy (21’->29’). W poprzednim miałem tak, że jak podłączałem takim samymi kablami (też 5m), to jak włączałem TV i dawałem na AV było widać też te różowe cienie, dawałem AV2, i na końcu było takie S (nie wiem co to jest) to na tym S obraz był ok. Ten TV ma tylko jedno Av i nie mam możliwości włączenia tego S. I jak na TV lub na karcie dam kolory na czarno białe to ne widać żeby były te rozmazania, i jeżeli zmniejszam kontrast to one stopniowo znikają. Normalnie te cienie “pełzają” w koło liter itp. A jak w zakładce Ekrany klikne na ustawienia TV, i w ustawieniach zaawansowanych dam “pełzanie plamik” na zablokowany to te cienie stają w 1 miejscu.