Radeon lepszy od gf7300 na AGP?

Czy istnieje jakiś Radeon na AGP , który dorównałby lub przewyższył Palit GF7300GT DDR3 256MB Sonic, a był w podobnej cenie?

pci-e czy agp ??

ale nie sądzę to niedroga karta i wydajna w tej cenie.

AGP

jesli juz o radeony pytasz w cenie tego sonica, to może sapphire x1650pro. chodzi na allegro po jakies 340zł

głęboko przesadzone te karty chodzą powyżej 500zł, może miałeś na myśli pci-e ale to by musiała by być wyjątkowa promocja.

nie wiem w kórym ty roku żyjesz człowieku, ale za troche powyżej 500zł to zdarzało mi sie ujrzeć juz x1950pro… a co do x1650pro o którym wspominałem, to link znajdziecie poniżej. to jest chyba nowa sztuka, bo jakis sklep sie tam ogłasza.

http://www.allegro.pl/item230064911_sap … s_agp.html

masz rację, źle spojrzałem i sugerowałem się kartą graficzną lepszą niż 7300GT, ten radek z serii x1650pro wypada gorzej, kolorowe słupki:

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=1988-19

oczywiście powinna być to karta 7600gt ddr3 zalman od galaxy (bo palit ma niższe taktowania domyślne i potrzebne OC).

chlopak pytal o radeona wiec dałem mu odpowiedz. ale fakt faktem, ze najbardziej z tej poprzedniej generacji kart graficznych, mniej wiecej w tym segmencie cenowym, najbardziej opłacał by mu sie zakup spod znaku jakiegos “dobrego” 7600

w kontekście tej samej wydajności lub wyższej - a takiej nie ma - w stosunku do 7300GT.

można też licytować 6800se,xt modującego się do 16potoków/6vertexów - używaną na allegro. jeśli chodzi o 7600gs to najwydajniejszy jest z zalmanem ddr3 - Galaxy +oc, niestety jest wyjątkowo trudny do dostania.

7600gs galaxy ddr3 256 MB na agp jest nie do dostania, szukałem już chyba wszędzie, w żadnym sklepie go niemoge spotkać :confused:

dobrą kartą jest palit 7600gs ma wiecej potoków od 7300gt

na allegro swego czasu widziałwem oferte za 350zł 7600gs palit sonic + Xpand Rally Xtreme

a sprawdzałeś taktowania domyślne ?? są niskie i przeznaczone do oc, chwyt marketingowy, jeśli nie podkręcisz tej karty to będzie miała wydajność 7300gt ddr3 zalman (czy nawet bez) od galaxy.

osobiście testowałęm 7300gt i 7600gs.