Radeon X1300/1550 AGP, sterowniki win XP, odpowiednie?

Witam!

chciałem zapytać się czy dobrze zrobiłęm instalując do karty Ati Radeon X1300/1550 AGP x8 sterowniki dla Windows Xp w wersji: 7.4?

ATI Catalyst 7.4?

Pytam bo na nowszych z serii 9, grafika była źle wyświetlana w grach, a na tych mi jako tako dobrze to działało. Wiem że niby im nowsze tym lepiej działa… ale nie dokońca, kiedyś na grafice GeForce 5500 z najnowszymi sterami też działy się cuda bo piłkarze np. w Fifie 2008 były czerwone, a po zainstalowaniustarszych sterowników ładnie gra działała.

Dziwne w tej karcie iż dopiero co zainstalowałem system i sterowniki, natomiast jak klikam prawym przyciskiem myszy na pulpicie to prawe menu ledwie co się otwiera…

teraz już jest dobrze gdy zmieniłem rozdzielczość z 1280x1024 na 1024x768, a potem powrotnie na 1280x1024…

nie lubie kart ATI wiecznie problemy są…

czy 7.4 może być?

Witam,(7.4) tak te stery mogą być, tzn.: Ostatnie stery pod te radki to 9.8, masz tu link: http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx

ale te 9.8 np. w grze “Zgrywus nie ma zmiłuj”, wiesza komputer i wyświetla źle grafikę (w ogóle czarne tło, pomieszane elementy graficzne)…

dlatego też już straciłem po raz kolejny wiare w produkty firmy Ati

Pamiętaj, że przed instalacją sterowników, najpierw trzeba odinstalować stare (i przeczyścić komputer programem typu CCleaner) :slight_smile: