Radeon x1650 pro - co o tym sądzicie?

Witam, mogę stać się posiadaczem karty graficznej

ATI RADEON X1650 PRO SAPHIRE 512mb ddr2

Cena tej karty to 50zł. Czy warto?? W jakie gry zagram przy procku Celeron D 2x 2,8mhz i pamięcią ram 1,5 gb ??

Da radę zagrać na niej w np Fifę 11, a może GTA IV lub NFS Shift??? Albo w jakieś inne gry, nadaje się ta karta w ogóle??

Pozdrawiam i czekam…

Miałem tą kartę i z tego co pamiętam nawet NFS Carbon ledwo latał.

Fifa 11 raczej nie poleci

GTA IV nie ma bata, nie będzie działać

NFS Shift jak był problem z Carbonem to raczej Shift też działać nie będzie.

Nie polecam tej karty…

Własnie taką posiadam tylko, że od PowerColor… Chyba to jest jakaś wadliwa seria. Po zainstalowaniu sterowników z płyty mam czarny obraz… Po najnowszych traci na wydajności… Najlepsze to Catalysty 7.4 Poczytaj na necie… Dużo ludzi ma z nią problemy… Ostatnio jak gram nawet w starego CSa 1.6 to potrafi zaciąć się cały komp…

Co do wymienionych przez Ciebie tytułów to może być ciężko. Taką kartę, firmy Sapphire ma mój brat i wiem, że działają nieco starsze gry, chociaż z tych lepszych to bez problemu grał w CoD: Modern Warfare 2. NFS Carbon działał również dobrze. Sterowniki są dopracowane i nie doświadczył nigdy problemów z obrazem.

Jestem jej posiadaczem, przynajmniej chwilowo i obecnie… Po zainstalowaniu sterowników wszystko jest ok, jednak Demo Fify 11 się lekko tnie…

Dodane 30.09.2010 (Cz) 17:57

Jakie polecacie karty w przedziale cenowym do 100zł, żeby można zagrać w te nowe gry??

Oczywiście do 100zł używana.

Dodane 30.09.2010 (Cz) 20:06

Co myślicie o tej MSI NVIDII GF 8400 ?? http://allegro.pl/show_item.php?item=1251880835

Da radę???

dzikimuflon , Co ty gadasz. Ja w carbona na swoim radku 9200 grałem w 1024x768 i ful detalach bez cięcia więc takich kitów to nie wciskaj że aż taka kiepska jest. W GTA 4 napewno nie zagra. Fifa napewno pojdzie

Miałem tą kartę. Może sterowniki wtedy były dziadowskie. Równie dobrze mogłem pomylić Carbona z Pro Shitem albo czymś innym. To było dawno temu :smiley: Ale karta wydajnością i tak nie zachwyca.

A jak ją oceniacie w porównaniu do mojej starej karty : karta-graficzna-pci-nvidia-geforce-8600gts-t415943.html ???

W porówaniu z 8600gts wypada blado więc jej nie bierz