Radeon X800 GTO ... Problem z Grafika

Witam.

Mam duzy problem z ta karta graficzna :

Radeon X800 GTO 512/256 …

chodzi tu o to iz np. jak gram w cs’a na OpenGL to po 5 sec resetuje mi sie grafa (Recovery ), w silkRoad tak samo … dochodzi do okna logowania i wywala mi co chwile … w KalOnline co jakeis 10 min … w SeriousSama II dziala odbrze tylko sa jakei braki w rgafie na murach … jedna juz oddalem do reklamacji bo byl ten sam problem i dali mi dzisia nowa … i niewiem czy to grafa jest zwalona czy cos u mnie ze sprzetem.

Moj PC to :

AMD Atchlon 64 3.000+

Radeon X800GTO 512/256

MSI K8n NEO3-F / nForce4 4x / PCIex / A64

DDRAM TWINMOS 1.GHZ 400mhz

EDIT: Jak mialem zastepcza od kumpla GF6200 128 wszystko dzialalo pieknie … nie mialem ani jednego restartu grafiki … czasem sie ciela jak bylo za duzo ludu itp. ale to juz dlatego ze slaba :slight_smile:

EDIT2: Przty uruchomieniu Overclocka jak jest odlcizanie 3/2/1 dochodzi do konca chwilke sie pokreci ( tak z 2 razy ) i znowu jest restart grafiki …

EDIT3 : Przed chwila w ogole jak wlazlem w jakas gre to komp mi sie zawiesil wyskoczyl mi niebieski ekran i zresetowal sie komputer … lecz z jakimis bialymi paskami … dopiero po wylaczeniu recznie i odczekaniu ok 10 min wsyztsko wrucilo do normy …

ktos mial moze taki problem ? lu bwie o co chodzi ! ?

możliwe ze stery złe tez tak mniałem tylko na innej karcie i zainstlowanie nowych sterowników pomogło

Podkręcałes karte ?

Ad1. Nie moge meic zlych bo to sa z ioch CD … po2 na nowych tak samo dziala … teraz siedze na drugim PC bo mi sie znowu komp zresetowal i mam ciagle biale paski … i win nie che mi sie pokazac…

Ad2 Nie nie podkrecalem nic !..

Jezeli komp na gwarancji to oddaj mozliwe, że coś z kartą nie tak.