Radeon X800

Witam! Czy karta ATI Radeon X800 będzie mieć wystarczający zasilacz tj. Codegen 300W? Pozostała specyfikacja komputera:

-Intel Celeron 1,2Ghz

-512MB ramu

-40gb HDD

To staruszek jest. 300W powinno go pociągnąć.

Pod 300W to nawet duży zapas mocy zostanie :wink:

a co w przypadku X1650 pro? Lepiej kupić w wersji 256mb ddr3 czy 512mb ddr2?

256 ddr3

a jeszcze takie moje pytanie, bo chęć zmiany karty niezbyt mnie zadowala, więc może moja teoria będzie prawdziwa. Otóż mam kartę ATI Radeon 9600XT 128MB. Do tej pory chodziło wszystko dobrze. Po instalacji windowsa, nagle zaczęły dziać się cuda. Monitor gaśnie, gdy chcę np. uruchomić przeglądarkę. Przepiąłem tą kartę do innego komputera, zainstalowałem najnowsze sterowniki i wszystko śmiga jak powinno. Następnie wziąłem starą kartę od innego komputera GeForce FX5200 64mb, i wpiąłem do siebie. Karta pracowała aż miło, sterowniki najnowsze, zero problemów. Po wcześniejszych instalacjach windowsa, również taki problem miał miejsce, ale wtedy mijało to jakby samo. Tym razem już takiego szczęścia nie ma… Z innych for internetowych, użytkownicy wypowiadali się o takim samym problemie jak ja, i większość teorii dotyczyła złego zasilacza. Mój zasilacz to Codegen 300W. Czy jest taka możliwość że ten zasilacz już poprostu

“nie wyrabia” i wtedy monitor gaśnie? Proszę o odpowiedź

Tak, bo ten zasilacz to porazka kup jakis 300watowy nawet uzywany ale firmowy !!

firmowy, tzn. jakiej firmy?

piotrek1993 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif