Radeon X850XT kontra GeForce 7300GT

Witam!Chcę kupić kartę graficzną do 300zł.Na razie wybrałem te:Radeon X850XT Palit 256MB DVI & TV (AGPx8),

GeForce 7300GT Palit 256MB HDTV & DVI (AGPx8) Sonic,GeForce 7600 GS Asus Silent 256MB TV/DVI BOX (AGPx8) (400/800).Mój komputer to:Gigabyte GA-8IPE 1000,Celeron 2,4GHz,zasilacz Chieftec 350W, 1,5GRAM Corsair DDR2.

Którą wybrać?Jakieś plusy i minusy tych kart,opinie użytkowników.X850XT jest wtestach wydajniejsz ale z tego co czytałem ma b.głośne chłodzenie,Open GL 1.5,i jest słabsza technologicznie.Chodzi mi przede wszystkim o grę Call Of Duty 4,gdzie przy FX5200 wyskakuje mi komunikat,że nie obsługuje alpha-blend.Pozdrawiam.

Na Twoim miejscu wybrałbym Geforce 7300GT jest naprawde dobra.

Jezeli masz cokolwiek z tej 2-ójki wybrać to ja polecam tylko i wyłacznie GeForce 7300GT nic innego. Wiadomo ze Gf sa o niebo lepsze od Radeonów. Nawet jezeli Gf ma gorsze parametry od radeona to moze byc wydajniejszy przeciez. Stawiam 100% na GeForce :mrgreen:

850XT jest tak samo wydajna (a nawet wydajniejsza), jak 7600GT, wada nie obsługuje PS3.0, w gry które wymagają sprzętowego 3.0 od karty nie pograsz.

Przypominam, że jeśli ktoś decyduje się udzielenie porady odnośnie sprzętu to powinien rzeczywo i merytorycznie argumentować swój wybór.

Argumenty typu:

są bezsensowne. Ostrzegam, że tego typu posty mogą być usuwane.

:x jak się nie ma pojęcia to się nie odzywa, z takimi tekstami to załóż sobie forum “nvidia fanboys” i tam wypisuj takie głupoty…

co do tych dwóch kart to x850xt będzie wydajniejszy, ale jest tak jak powiedział Tobi x850xt nie ma wsparcia dla PS3, więc teraz przemyśl co Ci potrzebne

Dzięki za wszystkie posty.Zdecydowałem się na 7300GT.Dziękuje,temat zamykam.

zamknac temat to mod może :stuck_out_tongue: