Radeon9000

jakie sterowniki pasują najlepiej do radeona 9000 bo najnowsze nie zawsze oznaczaja najlepsze.

i jeszcze jdeno. czasami jak gram komputer sam sie wylącza. co na to poradzić?

Podaj temperatury ?

Zasilacz jak tam ?

Syf ?

Jakiś błąd ?

NIe jestesmy wróżkami :] podaj więcej informacji

Pole Wartość

Właściwości czujnika

Typ czujnika ITE IT8705F (ISA 290h)

Temperatury

Płyta główna 29 °C (84 °F)

Aux 33 °C (91 °F)

Seagate ST340016A 48 °C (118 °F)

Wentylatory

Procesor 3590 RPM

Obudowa 2163 RPM

Wartości napięć

Napięcie rdzenia procesora 1.71 V

+2.5 V 2.58 V

+3.3 V 3.31 V

+5 V 5.03 V

+12 V 12.03 V

+5 V podczas wstrzymania pracy 2.58 V

VBAT baterii CMOS 3.23 V

Debug Info F 2F 4E FF

Debug Info T 33 29 201

Debug Info V 6B A1 CF BB BC 3B 4F (F7)

syfu nie mam na kompie, po formacie.

tylko podczas grania się wyłącza? Jaką masz grafę? Czy jest wentylek na niej? Sprawdź organoleptycznie(czyt. palcem) jak się ma sprawa z ciepłem radiatora na karcie.

Otwórz budę,tzn. bok budy :]

wiatraczka nie ma. podczas grania i podczas uzytkowania. pozatym bledy wyskakuja podczas uzytkowania opery i wyskakuje błąd npswf32.dll ->plugin flasplayera.

Złączono Posta : 27.06.2006 (Wto) 22:59

wiatraczka jest dokupiony do karty. wylacza sie podczas grania i podczas uzytkowania. pozatym bledy wyskakuja podczas uzytkowania opery i wyskakuje błąd npswf32.dll ->plugin flasplayera. moze cos w biosie zmienic? :roll:

co do błędu to może tu:

http://my.opera.com/polski/forums/topic.dml?id=140672

odpowiedź znajdziesz,

a sprawdź palcem czy radiator na karcie parzy?

jak wygląda radiator? :o mam juz po dziurki w nosie, gierka mi sie wylacza po 5 minutach, opera ma bledy z dll. to chyba wina hardwaru, moze sie przegrzewa za bardzo cos

Błedy .dll to pliki. Przeisntaluj Opere, razem z całym softem do niej.

Radiator

sprawdziłem radiator i wydaje sie byc normalny, dotkneleme palcem i jest ok. teraz komp mi sie wylacza juz z poziomu korzystanie z windowsa. moze powiedzcie jak odinstalowac i dokladnie wyczyscic miejsca po starym sterwoniki i zainstaluje na nowo. albo podajcie jakis inny sposob na to. pozdro

Usuwanie sterowników

A co do usuwania Opery. Usuń Opere (dodaj/usuń programy), wyczyśc rejestr reg cleanerem labo czymś podobnym. Usuń wsyztskie pozostałości po Operze (foldery).