Radio internetowe problem z odbiorem

Mam stałe łącze i jak chce słuchać radia np w winampie to leci i przerywa co chwile robi sie buffer i leca procenty gdyby sie robiło tak co jakis czas ale tak sie robi co 10 sekund nie wiem co zrobic (robi mi sie tak na wszystkich radiach)

Prznoszę :arrow: Problemy

UpDate:

fiesta

Normalka Ja tez mam stale lacze i gdy slucham na winampie to mi przerywa

Proponuje WUUP-a jest troche lepszy

PS jaka masz szybkosc lacza??

Post 1

mam łącze radiowe połączenie mi wyskakuje że mam 2 mb/s a przy scionganiu mam 15 kb/s

Post 2

jeszcze z kad moge sobie sciongnąc tego WUUP-a i cy bedzie mi radio normalnie działac

Nie pisz dwóch postów pod sobą, masz opcję zmień :wink:

UpDate:

fiesta

To normalne. Masz za wolne łącze, aby słuchać radia internetowego bez lagów. Ja mam łącze 128/128 i mam tak samo. ;]

program Wuup mozna zasac z http://www.wuup.com/index2.php?nr=3

boczi dlaczego piszesz ze ma wolne łącze??? on ma 2MB to bardzo dużo…ty masz mniej! !!

Po pierwsze, nie ma on łącza 2MB, ponieważ pobiera pliki ze średnią prędkością 15kb/s. ;] Taka średnia prędkość pobierania występuje w łączach 128kbps. ;] Połączenie to może mu wyskakiwać, to jest prawdopodownie maksymalna przepustowość karty sieciowej. ;] U mnie jest np. 10,0 Mb/s. Po drugie, 2MB nie jest najszybszym łączem. Są o wiele szybsze. Np. we Wrocławiu oferowane są łącza 10Mbit. ;]

Ja też mam 128 kbps i 0 lagów bo mój provider ostatnio wprowadził łącza światłowodowe :stuck_out_tongue:

No to co innego :smiley:

przepustowosc karty mam 11 mb

Pablos ja też mam podobne łącze i problemy są identyczne ale nie dotyczy to tylko jednego radia nie wiem co oni za sprzęt mają ale nigdy nie ma problemu z tym radiem jest to radio 977,polecam!! http://www.winamp.com/music/ :lol:

Chyba znalazłem sposób na to żeby nie przerywało. Zainstalowałem sobie windows media player 9 i przestało przerywać nawet w winampie :lol:

Tylko co ma “piernik” do “wiatraka”? :stuck_out_tongue:

Hmm no to wynika z tego, ze komp to baardzo dziwna rzecz, ktora mozna rzec zyje wlasnym zyciem.