Radio na dobreprogramy.pl

Z tego, co wiem, to Administracja ma rozpocząć współpracę ze stacja http://www.radioidea.pl

plotka :?

Wiadomość z radia JPP :mrgreen:

Polemizowałbym - prezenter radia Idea wygadał się, a nie prezenterka radia “Jedna Pani Powiedziała”.

Tak czy inaczej czekamy aż administracja zabierze głos :slight_smile:

Forum przecież jest o komputerach :mrgreen:

no i co z tego :?

To tak jakby było forum z komputerami i jeszcze z motoryzacją.

Nie prawda radio to taki dodatek a nie mieszanie tematów to zupełnie różne rzeczy

Mi to obojętnie jak będzie to będzie i tak z tego vortalu i forum nie zrezygnuje.

NO i o to chodzi każdy sam będzie decydował czy słuchać czy nie :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Naj glupsY pomysl jaki slyszalem.Przeciez to jest strona o tematyce komputerowej ,a nie radio ! jak chcesz radio to wlacz sobie ggradio i będziesz miał daje 99% ze ten pomysl nie wypali bo jesst do bani takie jest moje zdanie.

To radio jest do XXXX :stuck_out_tongue:

Ale spróbować zawsze można jeśli nie wypali to trudno 8)

Masz dwa minusy i Ty chcesz żeby było radio ? żaden admin nie weznie twoich wypowiedzi pod uwage bo masz minusy i nawet do regulaminu sie nie stosujesz bo masz nie regulaminowy podpis

Radzę zastanowić się lepiej nad swoim. Daruj sobie wycieczki osobiste :evil:

dobry pomysł fajnie to by było takiego radia posłuchać ale przydała by się rozdział audycji raz piosenki jakieś opowiadania informacje na temat nowych programów i informacje z kraju i ze świata to by było dobre i informacja ile jest słuchaczy

to dla każdego coś innego, więc

Uważam to za kiepski pomysł. Można ewentualnie

zrobić na vortalu ankietę na ten temat.


Poprawiono

Asterisk

Pomysł fajny ale nikt sie tego nie bedzie chciał podjąć. :slight_smile:

Jestem za radiem, zawsze to jakaś nowość w vortalu :slight_smile:

:PPP

__________

next episode :twisted:

Myśleliśmy już o tym i pomysł ma spore szanse na realizację. Nie chcę jednak nic jeszcze deklarować bo na razie mamy ważniejsze rzeczy do skończenia…