Radio na dobreprogramy.pl

(Zoders) #1

Co wy na to że można otwożyć radio na dobreprogramy.pl można tam puszczać muze i mówić wiadoości z nowych programów! !!

(Zbysiek4) #2

Pomysł całkiem niezły tylko pewnie nie do zrealizowania :stuck_out_tongue: Pozdrawiam :slight_smile:

(Krzychuu) #3

A kto będzie to prowadził?

(Zoders) #4

Moge to ja prwadzić zam sie troche na muzyce i mam opanowanego szołasta

(pysiu) #5

niegłupie :stuck_out_tongue:

(system) #6

Forum kompterowe, zrestą bez sensu wyszedłby jeden program i co? cały dzień np. Windows Vista by ktoś miał mówić? Pomysł do du bani

(aju) #7
  1. na muze trzeba mieć licencje - koszta.

2. forum i vortal juz dość lubią sobie pomulić a co dopiero jak zacznie nadawać radio.

3. Ktoś by tym się musiał cały czas zajmować.

4. Nawet fajny pomysł ale i tak nie znajdzie zbyt wielu odbiorców ;]

(Skowro2) #8

ogólnie można zawrzeć umowę z jakimś działającym radiem oni by mieli reklamę a my satysfakcje, dobra muzykę no i portal tez by jakąś reklamę miał

(arlid) #9

skowrona całkiem fajny pomysł.

(Skowro2) #10

Bo tak to działa coś za co. Po co robić coś od samego początku jak można wykorzystać to co jest a podejrzewam że będzie wiele chętnych bo to jest ogromna reklama

(L337 Crew) #11

:slight_smile:

Wszystko się wyklucza ;]

Na dodatek jest to sporo pracy przy czymś takim ....

Nie mowa tutaj o małym radiu, lecz większym ;]

(Skowro2) #12

No to mówiłem że można wykorzystać istniejące radia i po problemie 8)

(Zoders) #13

Chodziło mi tu o waszą opinie i zgadzam sie z wami ale pomyslcje fajnie by było posłuchać radyjka w czasie gdzy cos robimy a w dodadku przyjemne dla ucha muzyka.Ja jestm za poniewaz dobreprogramy.pl może np z radiem zacząc wspóprace było by to napawde fajny pomysł.

(Szarex2 0) #14

Eeee, mnie się ten pomysł nie podoba. Jak głosi przyszłowie "jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego" - ja się z tym zgadzam. Zaraz zaczęły by się kłótnie jaką muzykę puszczać. A ZAIKS? Kto by to opłacał?

(Pioterek96) #15

Możemy przejść na tryb RADIO MARYJA, czyli opłaty za datki od wiernych radiosłuchaczy.

(Szarex2 0) #16

Ja się nie dołożę - mnie to niepotrzebne

(Skowro2) #17

Można stworzyć działy o różnej tematyce muzycznej a o opłacanie sama reklama za reklamę tak to działa 8)

(Zoders) #18

Słuchajcie ja tylko chcialem zaproponować.ALE użytkowniku Szarex puszczano by MIX widac że się nie zansz na muzyce.Bo każdy lubi swoje gusty ale radio mix wszystko pogodzi i op na srugie pytanie dobreprogramy.pl zaczeło by WSPółPRACE z jakąś stacje radiową.I jak bys czytał moje poprzednia opinie to byś wiedział okazuje sie że juz nie umiesz czyttać :stuck_out_tongue:

(aju) #19

No dobra my tu gadu gadu :lol: a ciekawe co na to wszystko administracja ;]

Poczekajmy na jej wyrok :mrgreen:

(Shawn Michaels) #20

Wyrok FINICH HIM -FATALITY :lol: a tak na poważnie to pomysł napewni się niesprawdzi.