Radio na dobreprogramy.pl

Co wy na to że można otwożyć radio na dobreprogramy.pl można tam puszczać muze i mówić wiadoości z nowych programów! !!

Pomysł całkiem niezły tylko pewnie nie do zrealizowania :stuck_out_tongue: Pozdrawiam :slight_smile:

A kto będzie to prowadził?

Moge to ja prwadzić zam sie troche na muzyce i mam opanowanego szołasta

niegłupie :stuck_out_tongue:

Forum kompterowe, zrestą bez sensu wyszedłby jeden program i co? cały dzień np. Windows Vista by ktoś miał mówić? Pomysł do du bani

  1. na muze trzeba mieć licencje - koszta.

  2. forum i vortal juz dość lubią sobie pomulić a co dopiero jak zacznie nadawać radio.

  3. Ktoś by tym się musiał cały czas zajmować.

  4. Nawet fajny pomysł ale i tak nie znajdzie zbyt wielu odbiorców ;]

ogólnie można zawrzeć umowę z jakimś działającym radiem oni by mieli reklamę a my satysfakcje, dobra muzykę no i portal tez by jakąś reklamę miał

skowrona całkiem fajny pomysł.

Bo tak to działa coś za co. Po co robić coś od samego początku jak można wykorzystać to co jest a podejrzewam że będzie wiele chętnych bo to jest ogromna reklama

:slight_smile:

Wszystko się wyklucza ;]

Na dodatek jest to sporo pracy przy czymś takim …

Nie mowa tutaj o małym radiu, lecz większym ;]

No to mówiłem że można wykorzystać istniejące radia i po problemie 8)

Chodziło mi tu o waszą opinie i zgadzam sie z wami ale pomyslcje fajnie by było posłuchać radyjka w czasie gdzy cos robimy a w dodadku przyjemne dla ucha muzyka.Ja jestm za poniewaz dobreprogramy.pl może np z radiem zacząc wspóprace było by to napawde fajny pomysł.

Eeee, mnie się ten pomysł nie podoba. Jak głosi przyszłowie “jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego” - ja się z tym zgadzam. Zaraz zaczęły by się kłótnie jaką muzykę puszczać. A ZAIKS? Kto by to opłacał?

Możemy przejść na tryb RADIO MARYJA, czyli opłaty za datki od wiernych radiosłuchaczy.

Ja się nie dołożę - mnie to niepotrzebne

Można stworzyć działy o różnej tematyce muzycznej a o opłacanie sama reklama za reklamę tak to działa 8)

Słuchajcie ja tylko chcialem zaproponować.ALE użytkowniku Szarex puszczano by MIX widac że się nie zansz na muzyce.Bo każdy lubi swoje gusty ale radio mix wszystko pogodzi i op na srugie pytanie dobreprogramy.pl zaczeło by WSPółPRACE z jakąś stacje radiową.I jak bys czytał moje poprzednia opinie to byś wiedział okazuje sie że juz nie umiesz czyttać :stuck_out_tongue:

No dobra my tu gadu gadu :lol: a ciekawe co na to wszystko administracja ;]

Poczekajmy na jej wyrok :mrgreen:

Wyrok FINICH HIM -FATALITY :lol: a tak na poważnie to pomysł napewni się niesprawdzi.