Radio - problem z odczytem niektórych plyt

Problem jest taki ze lepiej czyta plyty firmowe jakies np. TDK a np. Benq juz nie… Znaczy na takich zauwazylem… Jesli sa troszeczke porysowane nawet tych lepszych firm przeczyta, z malymi oporami ale przeczyta, a tych “tańszych” swiezo wypalonych nie chce :frowning: czemu tak sie dzieje i czego to wina ?czy przeczyszczenie lasera poprawi to ?

??

Czyszczenie lasera od czasu do czasu pomoże, ale trzeba przyznać, że zbyt wiele płyt nie będących w formacie audio z czasem niszczy laser. A że bywają problemy z nagrywaniem płyt różnych producentów właśnie jako Audio-CD to już inna historia. Czyli rada moja: wyczyścić i pogodzić się z procesem starzenia :slight_smile:

juz sie poprawilem :stuck_out_tongue:

A ile ma lat ?

Może powinieneś udać się z nim do psychoanalityka…:-s

Niektóre radioodtwarzacze mają blokady i nie odtwarzają nieoryginalnych płyt :wink:

a bo ja wiem … mniej wiecej z 4-5 …

Nie dzieki postoje :stuck_out_tongue: sam moze sie przejdz :stuck_out_tongue: :lol:

Uwierz mi ten nie ma takiej :stuck_out_tongue:

Benq płyty sa do kitu poprostu kupiłem takich troszke i zadna mi nie działała poszedłem do sklepu i zamienili mi na lepsze cd, w ogóle polecam lepsze nosniki i na takich nagrywać.

Kupiłem 30 szt. i wszystkie działają doskonale.

Nie ma złych płyt, są tylko źli użytkownicy :twisted:

Twierdzę że są zle płyty! Przychylam się do zmiany nośnika na bardziej markowy np.TDK,nie są wiele droższe od Benq 8)

Na pszyszłość nagrywaj na mniejszych prędkościach cd-audio np 1-4x wtedy powinien lepiej czytać :wink:

na 8x dla mnie to jest juz jest baaaaaardzo wolno :wink: ale ok zobaczymy czy odniesie to sukces :slight_smile: