Radio przenośne do ok 100 zł

Witam,
może ktoś polecić jakieś fajne radyjko niewielkie przenośne cyfrowe? Aby było też na zasilaniu sieciowym. Bez CD. Nie musi być też USB. Tylko radio i aby fajnie grało i było niewielkie.jest w czym wybierać :slight_smile:

Radio cyfrowe czyli internetowe czy DAB? @lordjahu te co podałeś to radia analogowe.

Autorowi zależny na tym, aby radio było cyfrowe. Markowe radia trzymają cały czas cenę i za cyfrowe, przenośne radio dobrej firmy, które będzie odbierać przyzwoicie trzeba zapłacić nieco więcej. Fajną propozycją może być Philips AE2430 . Wysoka jakość dźwięku, lekkie i wygodne w użytkowaniu.

Cyfrowe w sensie łapania stacji, nie DAB i internetowe

Fajne, ciekawe jak gra, ale prawie 200 zł.
Ogólnie marka całkowicie nieistotna, może być niewiadomoco z Ali. Aby ktoś polecił sprawdzone i w miarę dobrze grało (mono spoko) i nie było formatu drukarki laserowej i nie ważyło 3 kg

Może głośnik bluetooth z funkcją radia (przykład)?

A musi być cyfrowe wyszukiwanie stacji? Osobiście mam z takimi słabe doświadczenia… Nie pamiętam dokładnie modelu, obudowa czarno-szara z niebieskim podświetleniem ekranu. Niestety łapało stacje tylko przy silnym sygnale, wystarczyło przenieść do innego pokoju i zapomnij, kręciło tylko w kółko szukając czegokolwiek chociaż jakość zestrojonej stacji była OK

Ostatnio w dobrej cenie widziałem model Blaupunkt PP11BT tez na sferisie. Na plus ciekawy design no ale cena kręci się około stówy za te i podobne modele.