Radio przenośne do ok 100 zł


(Xim) #1

Witam,
może ktoś polecić jakieś fajne radyjko niewielkie przenośne cyfrowe? Aby było też na zasilaniu sieciowym. Bez CD. Nie musi być też USB. Tylko radio i aby fajnie grało i było niewielkie.


(lordjahu) #2jest w czym wybierać :slight_smile:


(hindus) #3

Radio cyfrowe czyli internetowe czy DAB? @lordjahu te co podałeś to radia analogowe.


(echo.K) #4

Autorowi zależny na tym, aby radio było cyfrowe. Markowe radia trzymają cały czas cenę i za cyfrowe, przenośne radio dobrej firmy, które będzie odbierać przyzwoicie trzeba zapłacić nieco więcej. Fajną propozycją może być Philips AE2430 . Wysoka jakość dźwięku, lekkie i wygodne w użytkowaniu.


(Xim) #5

Cyfrowe w sensie łapania stacji, nie DAB i internetowe

Fajne, ciekawe jak gra, ale prawie 200 zł.
Ogólnie marka całkowicie nieistotna, może być niewiadomoco z Ali. Aby ktoś polecił sprawdzone i w miarę dobrze grało (mono spoko) i nie było formatu drukarki laserowej i nie ważyło 3 kg


(mis456) #6

Może głośnik bluetooth z funkcją radia (przykład)?


(hindus) #7

A musi być cyfrowe wyszukiwanie stacji? Osobiście mam z takimi słabe doświadczenia… Nie pamiętam dokładnie modelu, obudowa czarno-szara z niebieskim podświetleniem ekranu. Niestety łapało stacje tylko przy silnym sygnale, wystarczyło przenieść do innego pokoju i zapomnij, kręciło tylko w kółko szukając czegokolwiek chociaż jakość zestrojonej stacji była OK


(Iris89) #8

Ostatnio w dobrej cenie widziałem model Blaupunkt PP11BT tez na sferisie. Na plus ciekawy design no ale cena kręci się około stówy za te i podobne modele.