Radio samochodowe CD

Mam zamiar zakupić radyjko cd i mam takie pytanko czy słuchając muzy z płytki pod wpływem jazdy na naszej jakze równej drodze jakoś muży jest dobra?tj. czy płyty nie przecina itp. i jakie możecie mi polecic radyjko do opla astry

Nie sądze żebyś miał w Oplu tak twardego zawieszenia żeby ci wszystko w środku drżało :). Brat ma Opla i jak nim jeźdźiłem to było spoko. Radia CD proponuje poszukać na http://www.allegro.pl ale jak będziesz kupywał na allegro to najlepiej żeby sprzedawca mieszkał w twoim mieście ponieważ w niektórych radiach(np. w takim jak ja kupiłem) po ok. dwóch miesiącach najprawdopodobnie popsuł się laser od płyt i tylko czasami odtwarza płyty CD.

ok więc poszukam na allegro, zawieszenia mam spoko więc mam nadzieje że będzie ok. Dzięki

Zależy od radia polecałbym Ci firme clarion i jakieś lepsze radyjko w moim jest tak że jak płyta np jest porysana to przeskoczy ale nigdy sie nie zatnie(słowa sprzedającego ale sie prawdzają :stuck_out_tongue: ). I pod wpływem jazdy też nie tracisz jakości.

JVC, Pionier lub Clarion. Nic więcej. Jeżeli chcesz więcej info na jakieś szczególne modele to daj znać i podaj w jakiej cenie.

Cenka tak do 200 zł a najlepiej to JVC

Hmm ale używane :stuck_out_tongue: i napisz jaką masz scene dzwiękową w oplu (ile tweeterów, mid-bass’ów itd. - razem z rozzmieszczeniem).

tak na poczatek…

klik

klik2

klik3

Choć ja bym polecał najbardziej pioneer’a albo clariona (może nie ciekawie wyglądają, ale jak grają !)

Nie wiem jak tam u Ciebie drogi ale na śląsku zwłaszcza teraz jest tragedia , czasami jezdże róznymi markami samochodów (własne renault megane -radio CD sony , audi A4 -JVC , peugeot - pioneer , astra-panasonic ) i z tych wszystkich CD to JVC ma najmniej przeskoków czyli wychodzi na to że ma najlepszy mechanizm “antywstrząsowy” i niech mi nikt nie pisze że są modele w rosądnej cenie (do około powiedzmy 700zł) że wogóle nie przeskoczy jak sie wpadnie w dziursko, chyba że ktoś ma sprzęt zamiast w otworze do tego przeznaczonym to ma na sprężynach uwieszony pod dachem