Radio samochodowe nie czyta USB LG E400

Witam. Posiadam radio samochodowe z portem USB oraz SD. (radio Car MP3 Player 9016). Otóż, gdyż chcę podłączyć moje LG L3 E400 przez USB. Na wyświetlaczu w radio fakt pojawia się napis USB, lecz po chwili szybko pojawia się napis SD i nie czyta pamięci telefonu tylko radio przechodzi do systemu FM. Dodam, że z kartą pamięci w telefonie MicroSD radio czytało LG. W jaki sposób mogę odtworzyć MP3 z tego LG teraz ?

Nie wiem jak jest w LG ale u mnie w SE po podłączeniu tel do USB na wyświetlaczu pojawia się wybór

-szybki transfer plików, lub normalny

No i właśnie w szybkim odczytuje bo ten tryb służy do tego… ten drugi do instalowania plikacji itp.

W LG zapewne jest podobnie i musisz zmienić w opcjach USB

W LG mam takie dostępne opcje przy podłączeniu USB :

  • Nośnik USB

  • Oprogramowanie PC

  • Tethering przez USB

  • Tylko ładowanie

Na każde z w/w opcji radio nie odczytuje mojego LG. Znacie jakiś sposób aby odczytało ?

Niestety ale bez karty pamięci w fonie się nie obędzie. Żaden komp (radio) nie odczyta wbudowanej pamięci fona (no chyba że na kompie masz zainstalowane odpowiednie oprogramowanie np; MyPhoneExplorer).

Jakoś mój SE W960i po podłączeniu do radia gra :lol: i nie posiada slotu kart pamięci, ma wbudowaną pamięć