Radio samochodowe z DVD - Problem z odtworzeniem filmów

Witam.

Posiadam radio z DVD firmy JVC. Gdy je kupiłem była w nim płyta z kilkoma teledyskami które działają. Gdy próbuję odtworzyć teledyski z pendrive`a to nawet ich nie wykrywa na liście plików. Próbowałem konwertować je na różne rozszerzenia, ale nic to nie daje. W specyfikacji radia widnieje że z USB powinno odtwarzać pliki DIVX.

Macie jakiś pomysł?

Specyfikacja radia:

http://support.jvc.com/consumer/product.jsp?modelId=MODL027890&page=3

 

Dodatkowo pod specyfikacją jest coś że powinno współpracować z kartami do 32GB. W radiu nie ma czytnika, ale próbowałem podpiąć pod USB czytnik z zaaplikowaną kartą 4GB i nie działa…

Czytałeś tą specyfikacje?

Kilka razy. A o co Ci konkretnie chodzi?

Footnotes   1 - 6

Hmm fakt. W to aż tak bardzo się nie zagłębiałem. Bardziej w górną część. Pendrive mam w FAT32.

Problem zapewne leży w tym: " DivX® files must be less than 2Mbps for playback on USB."

Tylko teraz pytnie, bo aż tak się na tym nie znam, jak to rozwiązać? Jakieś specjalne ustawienia w programie czy jak to wygląda.

Musisz sprawdzić na kompie jaka jest szybkość przepływu. Jeśli przekracza 2Mbps to musisz ją zmniejszyc .Czyli bardziej skompresować plik.Plik nie może być większy niż 4 giga a nośnik podzielony na partycje.

Są to bardziej teledyski niż filmy więc nie przekraczają 70mb. Jak sprawdzić szybkość przepływu? Chodzi o to samo gdy kopiuję z pena na dysk czy o samo odtwarzanie filmu z pena?

Dostałem jeszcze info od znajomego że w jego radiu gryzło się gdy była muzyka i klipy jednocześnie. Musiało być albo jedno, albo drugie.

DivX® files must be less than 2Mbps for playback on USB  - playback to odtwarzanie.

To chyba zaden problem umieścić audio w jednym folderze a video w drugim ?

Żaden. Od razu tak zrobiłem, a mimo tego nie działa.

Co nie działa?

A czego dotyczcy temat? - plik filmowy.

Opróżniłem pendrive’a, format i wrzuciłem same teledyski… i działa.

Więc nie ma wyjścia - mp3 na pendrive, klipy na płytę. Pozatym jest jakiś dziwny temat i gdy leci klip z usb - na radiu wyświetla “front” i dźwięk leci tylko z przednich głośników i nic nie mogę z tym zrobić.