Radio w internecie.......Jak to zrobić?


(Lan02) #1

Poszukuje informacji o jakimkolwiek dobrym programie mogącym mi pomoc w utworzeniu radia internetowego.Wogule lapie się za coś,o czym w zasadzie nie mam pojęcia,ale jakoś jestem troche uparty.

Prosze o pomoc w kwestji info. i programowej.

Dzięki z góry )


(system) #2

Dzień dobry. Proszę zajrzeć tutaj:

1) http://www.skylove.pl/music.php


(inż. Piniol) #3

"JetAudio Basic 5.1

Muzyka w komputerze - pod tym hasłem kryje się kilkanaście programów, a każdy przeznaczony do czegoś innego. Jeden do odtwarzania płyt, kolejny do "empetrójek", następny do nagrywania itd. Czy można zastąpić go jedną aplikacją?

Nie tylko odtwarzacz!

Tak, JetAudio to właśnie takie centrum multimedialne. Przede wszystkim odtwarza muzykę w różnych formatach: MP3, WMA, RealAudio, Ogg i płyty CD. Ale niestraszne są mu również filmy w wielu odmianach: od skompresowanych MPG aż po DVD. To jednak nie wszystko - z pomocą JetAudio zripujemy płyty muzyczne, nagramy je, a także przekonwertujemy pliki z jednego formatu na inny. Mało tego: sami możemy nagrać dźwięk, a nawet uruchomić własne internetowe radio!

Na dokładkę mamy funkcje Timer i Alarm. Pozwalają one na wyłączenie komputera po określonym czasie lub zatrzymanie odtwarzania. "

http://www.jetaudio.com/


(Przemek89k) #4

spoko te radio chyba se sam zaloze :smiley:


(system) #5

powiem 2 słowa : Publiczne IP. Bez tego możesz pożegnać sie z radiem. chyba że admin udostępni ci serwer na twoje rado :slight_smile: ja np puszczałem muze przez IP kolegi \:D/

PS

No chyba że masz pubiczne to wtedy nie ma problemów.


(Kiepas) #6

na allegro jest pare takich prograsmów do kupienia

http://www.allegro.pl


(Lan02) #7

Dzięki wszystkim!!!Mam publiczne IP,teraz zobaczymy czy sobie z tym poradze :))