Radio w samochodzie pomija niektóre pliki mp3 na karcie SD

Problem jak w temacie - auto to audi a4 b8. Wszystkie nazwy mają na końcu mp3. Karty SD to 2 GB i 512MB. Może chodzi o to czy bitrate jest vbr czy cbr ? Można to sprawdzić jakimś programem? Może ktoś coś podpowie?

Są w nazwach jakieś nie-angielskie czcionki?

Nie ma, ale były różne znaki jakby emotki itp. ale już to skorygowałem, ale pewnie nie w tym rzecz…

To zawsze są te same pliki czy losowo?

Zawsze te same pliki lub jakieś niektóre nowe dograne. Wszystkie nagrane mp3 na tych kartach sd mają bitrate 320kb/s i jedne czyta a drugie nie - nie wiem czy chodzi jeszcze o vbr czy cbr może? Chyba, że mam te mp3 przekonwertować jakimś programem?

Wydaje mi się ze trop tytułów plików może być najtrafniejszy. Zmień wszystkim plikom nazwy tak aby znaki były z zakresu ASCII, najlepiej usuń odstępy w nazwach, a dla super pewności skróć długie nazwy i przetestuj czy to pomogło.

Ps.
W zasadzie ASCII to może być tez za dużo dla tak starego radia. Usuń też nawiasy, przecinki i inne znaczki :wink: Zostaw tylko litery, cyfry i podkresliniki i myślniki :wink:

Sformatowałem obie karty, nagrałem od nowa te same pliki mp3, poskracałem oryginalne nazwy piosenek bez niepotrzebnych znaków, emotikonów itp. oraz bez liter z polskimi znakami no i teraz wszystko hula to co nie działało wcześniej. Dzięki za pomoc.

Znaki specjalne to częsty problem nie tylko w nazwach plików, ale i w wielu innych dziedzinach informatyki.