Radio w SE w880i

Witam! ostatnio kupilem nowy SE w880i. niestety nie ma on wbudowanego radia FM co jest pewnym mankamentem. chcialbym sie dowiedziec czy istniej mozliwosc zaistalowania takiej fukcji. Jesli tak to w jaki sposob?

dziwne ze nowszy model w880i nie posiada radia,a 810i posiada :shock: z tego co się orientuje to jakiś Patch może i by się znalazł,poszukam też to dam znać jak coś :slight_smile: ale na 100% na pewno radia w nim niema?? Bo jak przeglądam aukcję to niektórzy piszą że posiada radio :shock:ten twój model nawet lampy błyskowej nie posiada :shock: kurcze juz model w810i przebił go i tańszy przynajmniej,ale wybór należy ,do kupującego,a co do radia to nie widzę żeby była możliwośc do tego nowego fona /jak na razie/ żadnego Patcha ani nic podobnego :expressionless:

zalezalo mi na tym aby byl to muzyczny telefon a w sklepie nie bylo nic innego poza tym. poza tym lampa blyskowa nie jest mi potrzebna bo jak chce zrobic zdjecie to biore aparat. od w810 jest lepszy w tym ze w zestawie byla wieksza karta pamieci i jest 2x cienszy od niego. alfa dzieki za checi. sam jeszcze poszukam czgos a jak nie to bede musial poczekac az skonczy mi sie umowa.

Radia nie zainstalujesz i żadne zabawy Farem, czy czymkolwiek innym tu nie pomogą. Radio to nie jest software a hardware…

Niestety musi tak pozostać a trzeba było przeanalizować za i przeciw nim zakupiłeś…

Jak wy chcecie przez patcha dodać odbiornik FM? :hmmm:

tego już nic nie naprawi. Radia nie ma w w880i i nie będzie #-o

Dokładnie. Nie można wgrać ot tak radia do komórki. Wiem, że są aplikacje, które umożliwiają słuchanie radia, ale przy pomocy GPRS.