Radioodtwarzacz samochodowy za 150 zł? pytanie

witam

chcialem zapytać czy ktoś z Was ma w aucie podłączony jakiś tańszy radioodtwarzacz z możliwoscią słuchania mp3 ?

planuje kupić najtańszy z allegro :wink: medion czy cóś dokldanie chodzi o to:

http://www.allegro.pl/item179865817_oka … ogres.html

kuzyn mi mówił ze raczej na takim sprzęcie muzyka będzie przeskakiwała ;> i lepiej kupić jakieś za 300 zł radio… tylko ze szkoda mi na to kasy :frowning:

czy ktoś sie orientuję czy na tym za 150 zł mp3 bedą przeskakiwały ?

bede wdzieczny za wszelka pomoc :slight_smile:

pozdrawiam

Zależy jaki masz sprzęt grający.

Jesli normalne głośniki to spoko, ale jak podłączysz tube, wzmacniacz etc. to wątpie żeby wszystki ładnie brzmiało…

w sumie sie nie znam na tym ani troche :wink:

ale głośniki sa raczej takiej średniej klasy chyba standardowe jak starego kaseciaka mam podłaczonego i wezme na cały gwizdek to rzęzi niemiłosiernie :wink: ale tak na 80% w sumie można słuchać…

tylko ze mi nie zależy mi na głośnym słuchaniu muzyki tylko żeby tego kaseciaka na cos noweszego zamienić dla wygody wiadomo wiecej piosenek sie mieści i nie trzeba ich ciągle nagrywać na kasete :wink:

czyli na naszych polskich drogach na tym odtwarzaczu powinno byc ok tak ? nie będą przeskakiwaly piosenki ?

witam, ja bym dołożył trochę i kupił coś markowego… mam radio panasonica, używam go już dwa lata i nie maiłem jak do tej pory żadnych problemów a z “okazjami” to różnie bywa:/

Jak radio ma być do słuchania “na spokojnie” to powinno być wszystko OK, ale w radiach no-name często psują się lasery.

wielkie dzieki za zainteresowanie tematem i pomoc :slight_smile:

Medion to w końcu znana firma niemiecka

Ja mam radio Daewoo za 100zł na allegro używane, bez mp3, ale nic mi nie przeskakuje :stuck_out_tongue:

Ja polecałbym kupno używanego markowego produktu. Sam tak zrobię.

Mazek ma rację. Medion to dobra firma. Mam ich telewizor od kilku lat i się nie zawiodłem :slight_smile:

oczywiście, a to podobieństwo do alpine to pewnie przypadkowe :slight_smile: nie ufam firmom, które nie mają własnego stylu…