Radiówka - duze zakłócenia / "tuning"

Mam radiówkę i od jakiegoś czasu mam bardzo duże zakłócenia. Ostatnio też miałem podobny problem ale po przeinstalowałem sterowniki coś sie “pobawiłem” i nie było już takich zakłóceń a teraz mam jak witać na screenie. Czy da sie to jakoś naprawić czy tylko administrator siecie może to naprawić? I drugie pytanie:Czy jest możliwość przyśpieszenia technicznego działania? Nie chodzi mi o programy typu FlashGET czy cFosSpeed.

ccc3e180795fc2aa.jpg

no cFosSpeed na pewno uprzyjemni tobie korzystanie z internetu,zoptymalizuje go a FlashGET raczej przyspiesz pobieranie plików z internetu

a co do naprawiania sie ci to raczej zadzwoń do administaratora

coś to dziwnie wygląda, raczej nie będzie to problem z fizycznym połączeniem, tylko z ISP.

fakt, że masz dość duże szumy, na początek można by zasugerować ISP zmianę kanału na jakiś mniej używany. jak to nie pomoże to chyba tylko skrócenie kabla między komputerem a anteną.

ja mam często siłę sygnału <30%, a jakość połączenia w graniach 80% i synchronizuje mi się na 24Mbps i z taką prędkością bez problemu działa.

Co do kabla to wcześniej było wszystko ok nie miałem takich zakłóceń. Czyli mogę ja coś na to poradzić czy tylko administrator sieci?

To raczej admin sieci mógł zmienić kanał na bardziej używany i akurat Ty wykrywasz sieci z tym kanałem.

Jak nadajnik nadaje na ileś tam km(u mnie ok. 20km).

Z południa koleś z odległości 15km jakąś yagi czy czym, z północy też z 15km podobną antenką i znajdź tu kanał dla wszystkich.

Zobacz ile Ci sieci wykrywa i jakie nadają na tym kanale co Twoja sieć.

Ew. napisz jeszcze do admina czy by się nie dało tego zmniejszyć ;]

No i słabiej Ci działa internet czy coś skoro chcesz szum zmniejszyć ?

Wykrywa mi jedną siec. Miałem download 60 kb/s teraz mam 2 kb/s… Admin ma sie tym zając (znając jego zapał to pewnie w następnym tygodniu :evil: )