Radiówka Internet Słabo chodzi Lagi w grach Internetowych

Od ok Miesiąca coś się dzieje z moim internetem nie tak. :frowning: :frowning:

Mam Internet Radiowy W KOmputerze mam karte Airlive WT 2000 PCI do niej podpięty kabelek który idzie prosto do anteny na polu a antena do przekaźnika,przekażnik widze z okna pokoju. Sygnał 100% Jakoś Znakomita.

Internet tak wolno chodzi że w niedziele lub sobote w porach popołudniowych nie da się nic zrobić strony wczytują się 5 min albo w ogóle.Pakiety Odebrane i Wysyłane idą do przodu o 2 np. z 45 na 47 itd.

Nie można pograć w internetowe gry np. Metin2 nie da rady zalogować jak już jakimś cudem połączy się to co chwile wyrzuca mnie z gry nigdy nie miałem takiego problemu dopiero od Miesiąca się meczę.Dzwoniłem Kilkukrotnie do Firmy z Netem Mówili" zaraz zobaczę co tam się dzieje" nagle odżył net ale za parę minut to samo się działo. Następnym razem Dzwoniłem mówili przyjedziemy o tej potrze itd itp nie przyjeżdżali.Mam już ich serdecznie dosyć.

Może Poradzicie co mam zrobić z netem żeby znów był normalny.Może to wina karty sieciowej albo anteny.

Dzięki z Góry :slight_smile:

To są uroki internetu radiowego, jedyne co Ci pozostało to nękanie dostawcy internetowego.

Niestety, ale na radiówce zapomnij o dobrych pingach. A jeśli masz takie problemy, aby skłonić dostawcę, aby luknął co jest nie tak, to widać trafiłeś na firmę do bani… Na Twoim miejscu przeczyściłbym jeszcze kompa jakimś dobrym antywirusem, zdefragmentował dysk i przeczyścił rejestr (CCleaner). Jeśli nadal będą problemy, to wina albo sprzętu albo coś u nich (najprawdopodobniej zapchane łącza). Najlepsza rada dla Ciebie - weź jakieś stałe łącze, zapomnij o radiówce…

Prawdopodobnie jest to spowodowane zbyt dużym obciążeniem sieci.Musisz dzwonić do dostawcy, może w końcu się tym zajmą.

formatowałem dysk pare dni temu a co do nich to nigdy nie miałem problemów z internet ten problem się pojawił od skąd mój brat rozdzielił neta przez routera

Do nich dzwoniłem kilkukrotnie i nie przyjeżdżali

Zainstalowalem program do zmniejszania pingów i troszke ulżyło

Dodane 10.12.2009 (Cz) 21:36

up!