Radiówka pobiera max 25kb/s

Bo to jest tak, że ja miałem jakiś nadajnik i neta mam za darmo i umowy nie mam :x skanowałem kompa Malwarebytes i nie znajduje żadnych wirusów a w Nodzie mówi, że mam 138 zainfekowanych plików :lol: i czym tu się kierować?

Cud :o chciałem pobrać Kasperskiego i pobiera równo 106kb/s :lol: ale to tylko z jednej strony - kaspersky.pl :?

EDIT: Aha w nocy nic nie podnosi się pobieranie.

Czyli teraz nie masz już nadajnika(bo napisałeś w czasie przeszłym) i dalej masz neta za free ?

W takim razie to się nawet nie odzywaj, że nie masz neta jakiego mieć powinieneś, skoro Ty za niego nie płacisz.

No ale dlaczego z kaspersky pobierał się równo ponad 100kb/s a z reszty stron idzie tak marnie?

Ja bym przeskanował kompa pod kątem wirusów.

Chyba raczej 100 kB/s. W takiej sytuacji miałbyś jakieś 1,5 Mb/s.

Nie wydaje mi się, żeby to był problem po stronie operatora.

nie 1,5mb tylko 1mb. Przy 1mb idzie 128kB/ s :P. Jeżeli ściągasz z torrentów, p2p itp. to prędkość zależy od tego ile inne osoby udostępnią :P. Spróbuj z rapidshare na koncie premium ściągnąć… albo na początku na darmowym koncie ściągnąć, jak nie będzie dużego ruchu to powinna iść maksymalna prędkość. Premium jest bardziej niezawodne.

100 kB/s = 800 kb/s.

On nie ściąga z sieci P2P, tylko z HTTP lub FTP! Tutaj prędkość nie ma nic wspólnego z tym, “ile inne osoby udostępniają”, bo tutaj udostępnia tylko serwer :slight_smile: