Radiówka ws neostrada

co jest lepsze radiówka 256 za 67zł aktywacje mam 50 na 12 miechów karta daje gość a za 90 złna czas nieokreślony ??? czy lepiej wziość neo 128 za 72zł ale od podadku można odliczyczć ?

1 jak w riadóce jest z deszczem itd?

Przeciez neostrada kosztuje (128 kb/s) 52 zl skorzystaj z tej promocjie Neostrady 512 duzo bardziej sie oplaca :slight_smile:

a zkąd ty masz takie ceny, ?? ja za neo 128 płace 72 zeta

a na miejscu kolegi wziąłbum radiówke, jak maja blisko ciebie nadajnik to i przy złej pogodzie bedzie dobrze chodził net

nie ma neo za 52,jest w promocji “lato z neostradą” ale NEO 512 kb/s za 30 zł na dwa nmiesiace czyli 60 za dwa,po 30 zł w promocji za jeden miesiąc pózniej opłata wd. cennika.

człowieku, bierz stałe łącze a nie jakieś tam radiówki :S no chyba, że znasz kogoś, kto ma już taką radiówke i dobrze mu działa… bo u mojego kolegi który ma łącze radiowe to tylko krew człowieka zalewa

Będąc na twoim miejscu, brałbym radiówkę…

No chyba, że nadajnik jest gdzieś daleko twojego miejsca zamieszkania ?? Jak ta sprawa wygląda?

Ja bym brał NEO.

Chyba że inni też w twojej okolicy mają radiówkę i wszystko pracuje dobrze, no to wtedy można się zastanowić.

Bierz Neo, ja mam neo a sasiad (nawet2) maja radiowke. Z tego co zauwazylem neo charakteryzuje “stalosc” chodzi mi o transfer, jest bardzo stabilny, narazie zdazyly mi sie z 4 przerwy w dostawie uslugi (ale na czas nie przekraczajacy 1h).Z 2 razy zamulil sie ale tez nie na dulgo.

Natownist radiowka to co innego trasnfer jest niestabilny traci czesto polaczenie, w zla pogode czesto nie dziala, a w burze to wogle wylaczaja, jakby bylo tego male to sa poblokowane niektore porty (ale nie jestem pewien czy wszendzie tak jest),wiec podsumowanie:

Neo-drogi ale stabilny zawsze dziala (sa wyjatki) tania w podlaczeniu

Radiówka- tania (jaka cena taka usluga) niestabilna poblokowane porty drogo za zalozenie.

Wiec goraco polecam neo.

nadajik jset gdzieś blok za mną ok 40 60 metrów tylko jest blok pomiedzy blokiem gdzie jest nadajnik a muj blok (chyba to nie przeszkadza)? umowe z neo mam do wrzesinia wiec nie moge wziość na 2 miechy :stuck_out_tongue:

Nie będziesz przeszkadzał jęsli umieścisz antene gdzieś wysoko,albo żeby antena widziała nadajnik,na twoim miejscu brałbym radiówke,ja mam też 256 i nawet jak pada deszcze,śnieg itp. śmiga że hoho :smiley:

Myśle, że przy takiej odległości wszystko powinno hulać nawet przy bardzo złych warunkach atmosferycznych…

Znasz kogoś, kto bierze od nich internet za pomocą radiówki ?? Popytaj jak sprawa się ma.

jedynie jak :oberwanie chmury czy śnieżyca mogą być klopoty :wink: :wink: ale nikłe :wink: :wink:

No to wychodzi ze w moim miescie maja beznadziejny sprzet :o

To też możliwe :wink:

Powiedz mi jak daleko jest nadajnik od odbiornika …

Ważne jest również żeby się “widziały”.

Mam radiówke 128 i nie powiem, problemy się zdarzają, lagi po LANie podczas grania występują, ale ogólnie to zadowolony jestem. Neo bym nie brał z powodu mojego braku zaufania do TP… :?

O ile mi wiadomo jest to warunek działania, zatem jego niespełnienie może być problemem…

Ja osobiście mam łącze radiowe od półtora roku i nie narzekam. Owszem, zdarzały się nieliczne przycięcia, ale gdzie ich nie ma? :wink:

Wpły warunków atmosferycznych nieznaczny, prawie żaden… no chyba że przyroda naprawdę zaszaleje :twisted: W każdym razie podczas burzy zaleca się wyłączenie sieci i kompa (choć wiadomo, że jak łupnie w chałupe to czasem nawet wyłączenie sprzętu z gniazdka nie uratuje przed potęgą natury :twisted: ).

Mysle ze najwięcej zależy od solidności dostawcy internetu i jakości sprzętu jaki dostarczy do użytkowania --> na to zwracałbym największą uwagę.

Osobiscie do firmy telekomunikacyjnej na T. nie mam większego zaufania, ale nie wiem czy wybór neostrady nie byłby lepszy w tym wypadku.

Problem może być, lecz nie jest to niezbędne… Dostawca powiniem przynieść antene, laptopa i sprawdzić siłę sygnału. Dopiero wtedy powinno się podjąć decyzje…

Dlatego możliwe że bedziez miał bardzo słaby syganł o ile wogle będzie

Zdecydowanie bierz radio! Ja mam radio od 2 lat i śmiga bardzo dobrze. Jedynie czasem mój provider robi “przerwę techniczną” na konserwację. Ale w NEO też to jest czasem . Generalnie problemów z transferami nie ma żadnych. Jestem zadowolony z mojego połaczenia z Internetem :wink:

ja ci proponuje radiówke, jest ok, moi kumple maja i nienarzekają, pozatym ja mam narazie neo ale za dwa miechy kończy się umowa i bede miał radiówke,