Radiówka ws neostrada

(Siekiera666) #1

co jest lepsze radiówka 256 za 67zł aktywacje mam 50 na 12 miechów karta daje gość a za 90 złna czas nieokreślony ??? czy lepiej wziość neo 128 za 72zł ale od podadku można odliczyczć ?

1 jak w riadóce jest z deszczem itd?

(El Presidento) #2

Przeciez neostrada kosztuje (128 kb/s) 52 zl skorzystaj z tej promocjie Neostrady 512 duzo bardziej sie oplaca :slight_smile:

(Neo26) #3

a zkąd ty masz takie ceny, ?? ja za neo 128 płace 72 zeta

a na miejscu kolegi wziąłbum radiówke, jak maja blisko ciebie nadajnik to i przy złej pogodzie bedzie dobrze chodził net

(Krzysiek21) #4

nie ma neo za 52,jest w promocji "lato z neostradą" ale NEO 512 kb/s za 30 zł na dwa nmiesiace czyli 60 za dwa,po 30 zł w promocji za jeden miesiąc pózniej opłata wd. cennika.

(Maksio19) #5

człowieku, bierz stałe łącze a nie jakieś tam radiówki :S no chyba, że znasz kogoś, kto ma już taką radiówke i dobrze mu działa... bo u mojego kolegi który ma łącze radiowe to tylko krew człowieka zalewa

(Damian) #6

Będąc na twoim miejscu, brałbym radiówkę...

No chyba, że nadajnik jest gdzieś daleko twojego miejsca zamieszkania ?? Jak ta sprawa wygląda?

(JNJN) #7

Ja bym brał NEO.

Chyba że inni też w twojej okolicy mają radiówkę i wszystko pracuje dobrze, no to wtedy można się zastanowić.

(Zonkishi16) #8

Bierz Neo, ja mam neo a sasiad (nawet2) maja radiowke. Z tego co zauwazylem neo charakteryzuje "stalosc" chodzi mi o transfer, jest bardzo stabilny, narazie zdazyly mi sie z 4 przerwy w dostawie uslugi (ale na czas nie przekraczajacy 1h).Z 2 razy zamulil sie ale tez nie na dulgo.

Natownist radiowka to co innego trasnfer jest niestabilny traci czesto polaczenie, w zla pogode czesto nie dziala, a w burze to wogle wylaczaja, jakby bylo tego male to sa poblokowane niektore porty (ale nie jestem pewien czy wszendzie tak jest),wiec podsumowanie:

Neo-drogi ale stabilny zawsze dziala (sa wyjatki) tania w podlaczeniu

Radiówka- tania (jaka cena taka usluga) niestabilna poblokowane porty drogo za zalozenie.

Wiec goraco polecam neo.

(Siekiera666) #9

nadajik jset gdzieś blok za mną ok 40 60 metrów tylko jest blok pomiedzy blokiem gdzie jest nadajnik a muj blok (chyba to nie przeszkadza)? umowe z neo mam do wrzesinia wiec nie moge wziość na 2 miechy :stuck_out_tongue:

(Krzys299) #10

Nie będziesz przeszkadzał jęsli umieścisz antene gdzieś wysoko,albo żeby antena widziała nadajnik,na twoim miejscu brałbym radiówke,ja mam też 256 i nawet jak pada deszcze,śnieg itp. śmiga że hoho :smiley:

(Damian) #11

Myśle, że przy takiej odległości wszystko powinno hulać nawet przy bardzo złych warunkach atmosferycznych...

Znasz kogoś, kto bierze od nich internet za pomocą radiówki ?? Popytaj jak sprawa się ma.

(pysiu) #12

jedynie jak :oberwanie chmury czy śnieżyca mogą być klopoty :wink: :wink: ale nikłe :wink: :wink:

(Zonkishi16) #13

No to wychodzi ze w moim miescie maja beznadziejny sprzet :o

(Damian) #14

To też możliwe :wink:

Powiedz mi jak daleko jest nadajnik od odbiornika ...

Ważne jest również żeby się "widziały".

(Maciek) #15

Mam radiówke 128 i nie powiem, problemy się zdarzają, lagi po LANie podczas grania występują, ale ogólnie to zadowolony jestem. Neo bym nie brał z powodu mojego braku zaufania do TP... :?

(Jmajdiuk) #16

O ile mi wiadomo jest to warunek działania, zatem jego niespełnienie może być problemem..

Ja osobiście mam łącze radiowe od półtora roku i nie narzekam. Owszem, zdarzały się nieliczne przycięcia, ale gdzie ich nie ma? :wink:

Wpły warunków atmosferycznych nieznaczny, prawie żaden... no chyba że przyroda naprawdę zaszaleje :twisted: W każdym razie podczas burzy zaleca się wyłączenie sieci i kompa (choć wiadomo, że jak łupnie w chałupe to czasem nawet wyłączenie sprzętu z gniazdka nie uratuje przed potęgą natury :twisted: ).

Mysle ze najwięcej zależy od solidności dostawcy internetu i jakości sprzętu jaki dostarczy do użytkowania --> na to zwracałbym największą uwagę.

Osobiscie do firmy telekomunikacyjnej na T. nie mam większego zaufania, ale nie wiem czy wybór neostrady nie byłby lepszy w tym wypadku.

(Maciek) #17

Problem może być, lecz nie jest to niezbędne... Dostawca powiniem przynieść antene, laptopa i sprawdzić siłę sygnału. Dopiero wtedy powinno się podjąć decyzje...

(Krzys299) #18

Dlatego możliwe że bedziez miał bardzo słaby syganł o ile wogle będzie

(system) #19

Zdecydowanie bierz radio! Ja mam radio od 2 lat i śmiga bardzo dobrze. Jedynie czasem mój provider robi "przerwę techniczną" na konserwację. Ale w NEO też to jest czasem . Generalnie problemów z transferami nie ma żadnych. Jestem zadowolony z mojego połaczenia z Internetem :wink:

(La Verdad) #20

ja ci proponuje radiówke, jest ok, moi kumple maja i nienarzekają, pozatym ja mam narazie neo ale za dwa miechy kończy się umowa i bede miał radiówke,