Radiowka

Witam. Mam problem Otoz Chcialbym sobie pograc w silkroad lub Csa ale z moja radiowka nie da sia . Czy jest jakis wspomagacz co zrobilby ze radiowka miala lepsze lacze??? . Czy jets Jakis Wspomagacz ??? Z gory dziekuje … Prosze niepisac ze mam zmieniac internet ;] xD

rejk292 ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Zmien internet :smiley: A tak na poważnie to radiówka jest najgorszym ***** jakie mogłeś wybrać, jeśli chodzi o granie przez sieć. Oczywiście możesz próbować jakiś programów typu Cfossped, możesz ustawić MTU lub kilka innych parametrów, które to NIBY coś poprawiają, ale nie oszukujmy się - na radiówce nie pograsz. Sam miałem internet radiowy i wiem co mówię, bardzo długo szukałem jakiegoś dobrego sposobu na ping i lagi, ale po prostu nie da się. Jedynym skutecznym rozwiązaniem jest zmiana neta, bo tak nawet nie masz co szukać jakiś rozwiązań, bo ich po prostu nie ma. Ew. możesz robić tak jak ja kiedyś - graj albo późno w nocy albo wcześnie rano, wtedy pingi są OK.

______________________

Forum to nie szambo, byś tutaj nawozem rzucał :?

Agaton