Radiówka

MAm pewien problem. Posiadam sieć radiową. Gdy ściągam program to mi po penym czasie przerywa ściągnie dojdzie do kilku procent i jest okienko że dalej ściąga ale ściągać nic nie ściąga dalej a internet nadal chodzi. Monitorki które są jak internet działa przy ściąganiu świecą się a po chwili się nie świecą. Proszę o pomoc. Z góry wielkie dzięki!

My ci juz nie pomozemy to wina sieci ze przerywa idz do admina i porozmawiaj o tym…

a czy pomoże w tym jakiś program do podtrzymywania połączeń?

niestety nie pomoże. Jeżeli przerywa Ci połączenie w trakcie ściągania zgłoś to do admina sieci bo najprawdopodobniej jest coś z siecią do której sie podłanczasz. Ja miałem tak samo, zgłosiłem i naprawili :slight_smile:

Proszę zmienić temat postu na konkretny.JNJN

Ja polecam taki zestaw Firefox+wtyczka do Firefoxa-FlashGot+menadżer pobierań FlashGet. Sam używam takiego zestawu(też mam radiówkę) , dobrze sprawdza się przy zerwanym połączeniu z internetem podczas pobierania jakiegoś pliku. Gdy tylko połączenie z internetem zostanie przywrócone to plik zaczyna się ściągać dalej, nie trzeba zaczynać od początku.

Zależy jeszcze z jakiego serwera: są takie które nie umożliwiają wznawiania połączeń ;]

Na sam początek zadzwoń lub przejdź się do admina - jak płacisz to wymagasz ;]

BTW. system czysty? Szkodników nie ma? Antenka dobrze ustawiona do nadajnika?

komputerek czysty, antenka dobrze ustawiona, wszystko jest tak jak ma być. I chciałem powiedzieć że to się nie dzieje tylko przy ściąganiu ale także przy graniu przez neta.

Ja też mam “radiówke” i też mam tak, ale rzadko… Takie uroki radia 8)

Podejrzewam że to się dzieje cały czas tylko wtedy Ty tego nie odczuwasz.

No tak. Czasem wystarczy mocny podmuch wiatru, deszcz, śnieg, drzewa na drodze i wszystko spada na łeb i szyję.

Polecam jednak tego admina i rozmowę - może zamontują Ci coś innego.

Dokładnie 8)

A to ciekawe. Ja też proponowałbym telefon do admina. Ja skolei używam sieci niezabezpieczonej w niemczech. Rewelacji nie ma ponieważ mi również się to przydarza.