Radiówka

(Piomi) #1

MAm pewien problem. Posiadam sieć radiową. Gdy ściągam program to mi po penym czasie przerywa ściągnie dojdzie do kilku procent i jest okienko że dalej ściąga ale ściągać nic nie ściąga dalej a internet nadal chodzi. Monitorki które są jak internet działa przy ściąganiu świecą się a po chwili się nie świecą. Proszę o pomoc. Z góry wielkie dzięki!

(Witam200) #2

My ci juz nie pomozemy to wina sieci ze przerywa idz do admina i porozmawiaj o tym..

(Piomi) #3

a czy pomoże w tym jakiś program do podtrzymywania połączeń?

(Ostry Ziom) #4

niestety nie pomoże. Jeżeli przerywa Ci połączenie w trakcie ściągania zgłoś to do admina sieci bo najprawdopodobniej jest coś z siecią do której sie podłanczasz. Ja miałem tak samo, zgłosiłem i naprawili :slight_smile:

(JNJN) #5

Proszę zmienić temat postu na konkretny.JNJN

(Lopio) #6

Ja polecam taki zestaw Firefox+wtyczka do Firefoxa-FlashGot+menadżer pobierań FlashGet. Sam używam takiego zestawu(też mam radiówkę) , dobrze sprawdza się przy zerwanym połączeniu z internetem podczas pobierania jakiegoś pliku. Gdy tylko połączenie z internetem zostanie przywrócone to plik zaczyna się ściągać dalej, nie trzeba zaczynać od początku.

(aju) #7

Zależy jeszcze z jakiego serwera: są takie które nie umożliwiają wznawiania połączeń ;]

Na sam początek zadzwoń lub przejdź się do admina - jak płacisz to wymagasz ;]

BTW. system czysty? Szkodników nie ma? Antenka dobrze ustawiona do nadajnika?

(Piomi) #8

komputerek czysty, antenka dobrze ustawiona, wszystko jest tak jak ma być. I chciałem powiedzieć że to się nie dzieje tylko przy ściąganiu ale także przy graniu przez neta.

(Misiek1987) #9

Ja też mam "radiówke" i też mam tak, ale rzadko... Takie uroki radia 8)

(aju) #10

Podejrzewam że to się dzieje cały czas tylko wtedy Ty tego nie odczuwasz.

No tak. Czasem wystarczy mocny podmuch wiatru, deszcz, śnieg, drzewa na drodze i wszystko spada na łeb i szyję.

Polecam jednak tego admina i rozmowę - może zamontują Ci coś innego.

(Misiek1987) #11

Dokładnie 8)

(Sebastianbaran) #12

A to ciekawe. Ja też proponowałbym telefon do admina. Ja skolei używam sieci niezabezpieczonej w niemczech. Rewelacji nie ma ponieważ mi również się to przydarza.