RAGE - Błąd Aplikacji


(Xaros) #1

Witam, mamy już premierę RAGE no i chciałem sobie pograć. Niestety tuż po instrze pojawia mi się taki błąd:

blad.jpg

Dużo szukałem i sporo ludzi pisze, że może to błąd pamięci. Ja mam 4 kości po 1GB, trochę czasu to zajęło odpalanie całości po wyjmowaniu każdej kości. Niestety nic to nie dało. Na noc chce odpalić memtesta ale wątpię czy coś wykażę. Prosiłbym o jakieś możliwe wskazówki czy ktoś miał taki problem i czy oraz jak go rozwiązał.

Edit. Memtest wykazał brak błędów, więc już raczej jestem pewien, że to nie wina pamięci. Sterowniki do GPU najnowsze.

Pozdrawiam, Xaros


(Erufenrito) #2

Pewnie będziesz musiał poczekać na patch, bo wygląda to na błąd aplikacji po prostu :stuck_out_tongue:


(Łukash) #3

Pierwsze co zrób to w panelu Nvidii > Wyreguluj ustawienia obrazu korzystając > Zaznacz Użyj ustawień aplikacji 3D > Zastosuj.

Ponoć sterowniki beta [http://forums.bethsoft.com/index.php?/t … __18743528](http://forums.bethsoft.com/index.php?/topic/1236250-rage-support/page p 18743528) ,są niezłe pod RAGE. Choć u mnie śmiga elegancko na 275.33.

I na takim rageconfig.cfg :

plik “rageconfig.cfg” umieszczony w folderze rage\base ,u mnie eliminuje problem"doczytujących się tekstur".Pierwszy wers: seta com_videoRam “1024” = 1024 = ilość pamięci na karcie grafiki.


(Xaros) #4

Ahh niestety nic nie pomogło. Może po prostu exe jest do bani :stuck_out_tongue: Za to co ciekawe na cracku działa :stuck_out_tongue: Czekam na patch ale do czego to doszło, by zagrać w zakupioną grę trzeba ściągać witaminkę ;/