RAGE Trainer do Gry

Szukam Trainera do gry RAGE na steam, który działa, sprawdzałem kilka ale po aktywacji nie dodaje kasy ani flag… może ja coś złe robię ??

 

Proszę skorzystać z przycisku Edytuj oraz opcji Użyj pełnego edytora , a następnie dokonać korekty tytułu.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.

 

Może. Warto — jeśli już musisz oszukiwać — sprawdzać wersję gry a trainera.

 

@lordjahu

gre juz przeszedłem, a teraz to się tylko chciałem pobawić,

sprawdzałem rożne wersje ale niektóre nie działały a inne niby aktywowane nic nie dodawały.

Tak to już jest z trainerami - od czasu premiery producent wydaje masę zabezpieczeń to i nowe wersje trainerów muszą wychodzić, a potem dochodzi do takich sytuacji że wersja trainera jest za stara i nie działa z nową wersją gry. 

 

Jaką cyferką jest teraz opatrzony Rage ? 

Dobre pytanie bo nigdzie nie jest podana wersja gry, wiec dlatego sprawdzałem rożne wersje trailerów 

Biblioteka gry - aktualności - tam masz podane wszystkie informacje dotyczące tytułu i jego aktualizacji. Wystarczy sprawdzić ostatnią dotyczącą wprowadzonej wersji. 

pisze niby że wersja 1.2, ale żaden trailer nie działa, wersja 1.3 niby sie uruchamia i aktywuje dodanie kasy czy lflag, ale nic nie przybywa

Możliwe że steam zablokował działanie aplikacji wspomagających w tle.

 

dziękuje za pomoc. okazało się że któryś trailer zadziałał ale…dopiero gdy poszedłem coś sprzedać, dostawałem kasę, mogłem wszystko kupować za darmo + flagi,