Ragnorak w Star Wars KOTOR

Od nie dawna gram w KOTORa i jestem w Under City no i tam znalazłem Biz Z no i wchodze tam do tego miejsca gdzie ta niebieska Twi’lek otwiera nam te pole siłowe idę dalej rozwalam potworki i spotykam Ragnoraka no to ja mu szybko śmignąłem reszta mojej drużyny zginęła ja dobiegłem do windy olałem tych dwóch strażników i chciałem wejść ale niestety potzrebna jest cała drużyna żeby wejść.Co ja mam zrobić z tym Ragnorakiem??

wiem o co chodzi…

ten ragnorak jest odwrócony tyłem…

za jego pleacmi leży kupka kości… zakradnij się do nich i włóż tam fiolke z zapachem…( nie pamiętam czego)…i granat…

po chwili ukaże się cut-scenka, w której to potwór zeżry stos kości i będzie wielki bum !!

:smiley:

Dzięki Dix .Ale pocieszyłem się nie na długo wlazłem ja do tej bazy a moja drużyna była wyczerpana a ja nie miałem Medpacka i nie wiem co robić a tam jest tyle tych drzwi.

Ja sobie z nim poradzilem w specyficzny sposob ^^ Rzucalem granat, chowalem sie w wejsciu, on odwracal sie znowu, to znowu rzucalem granat i znowu sie chowalem… i tak az go zabilem :smiley:

I kolejny problem :frowning: Jestem na planecie nie pamiętam nazwy tam gdzie jest akademia Sith no i trzeba jakoś zaimponować mistrzowi żeby cię wybrał na Sitha , no więc ja do jaskini zabiłem tych typów co uciekli potem tam gdzie są wejścia do czterech świątyń wlazłem do trzech zdobył co trzeba do czwartej która jest druga po lewej stronie nie moge wejść no więc trudno lecę ja do tego mistrza mówie co zrobiłem ale to nie wystarczy.Pomóżcie jak tu jeszcze zaimponować mistrzowi.