Rakietka do tenisa stołowego - jaką polecacie?

Witam, chcę zakupić rakietkę de tenisa stołowego firmy stiga. Zastanawiam się, który z modeli wybrać: ROSSA, KONTRA, CHAMP, STING, TORNADO, ACTION czy TRAC. Co do moich umiejętności grania, trudno mi powiedzieć. Chodzę do gimnazjum i jeśli bym porównywał moje umiejętności w stosunku do innych graczy (z gimnazjum) w skali 1-10, dał bym sobie 6,5. Proszę, pomóżcie mi przy wyborze.

ale chcesz gotowa cala czy wszystkie po kolei? ile masz pieniędzy grasz w klubie? ile juz grasz ? wolisz ofense czy defense??

Stiga robi średniej jakości sprzęt.

Jedne z lepszych rakietek do tenisa stołowego robi Butterfly.

http://www.allegro.pl/item258344826_butterfly_primorac7000_gwarancja_najnizszej_ceny_.html

Pózniej wymieniasz tylko okładziny jak się przestana kleić.

Najlepiej będzie jak sam sobie wybierzesz odpowiednią rakietkę , grałem to wiem jak to jest …nawet rakietka najlepszej firmy nie gwarantuje ze będziesz umiał nią grać …musisz dobierać sobie wszystko osobno …ja jak grałem to dobierałem sobie wszystko na turniejach …probowałem różne okładziny aż znalazłem odpowiednie …to znaczy trzeba je czuć i mieć pełną kontrole nad piłeczką …to tak z grubsza…pozdrawiam

A więc: chcę gotową rakietkę jedną z wymienionych, co do kosztów, to rakietkę chcę kupić na allegro, bo tam dużo taniej, w cenie do 60zł, w żadnym klubie niegram, bo w mojej okolicy żadnego takiego nie ma, co do stylu gry to zależy od przeciwnika, ale myslę że i ofensywnym i defensywnym posługuje się mniej więcej tak samo.

Złączono Posta : 24.10.2007 (Sro) 19:04

Acha, no właśnie chodzi oto że chciałbym się poprawić s stylu ofensywnym

hmm… A może coś ze stajni Yasaka?

Nigdy nie grałem żadną rakietką z tej firmy to trudno mi powiedzieć… Stigami mi się gra w miarę dobrze ale też grałem tylko kilkoma rodzajami… No cóż tu gdzie ja mieszkam trudno jest pograć jakąś porządną rakietką, mój ojciec w tenisa stołowego gra chyba najlepiej w gminie ale za jego czasów były całkiem inne rakietki, więc on też mi za bardzo nie doradzi…

Znam Cię z twoimi umiejętnościami kup sobie:

http://allegro.pl/item256576830_butterf … ceny_.html

SMJ robi tanie i jak dla mnie w miare przyzwoite rakietki

Szanowny Panie Pawle, może i wiesz jak ja gram, aczkolwiek rakietką firmy butterfly nigdy nie grałeś, więc mi jej nie doradzaj, bo sam grasz rakietką z ukrainy a jesteś jednym z najlepszych graczy w szkole :stuck_out_tongue:

Doradzić zawsze można.Dzięki na komplementy:P

Butterfly lub Schildkrot (niewiem jak sie dokladnie pisze)

Dziwi mnie fakt że rakietki firmy Butterfly ma 2 razy większą rotację i szybkość od rakietek firmy Stiga w tej samej cenie :roll: . Ale jeszcze nie usłyszałem odpowiedzi na moje główne pytanie: Którą z powyżej wymienionych stig najlepiej kupić?

Witam mam 16 lat i gram w pingla dość sporo potrafie atakować z rotacja a takze dobrze odbierac ataki przeciwnikow .

Do tej pory gralem rakietką 2 gwiazdkowa co nie umozliwiala mi rotacji za dobrej , zakupic rakietke i nie wiem jaka wybrac moglibyscie mi dopasowac jakas do 100zł ??

nie innego jak butterfly raczej nie polecam.

jak kiedys grałem to taka

http://www.allegro.pl/item552479624_rak … ownia.html

myśle że będzie odpowiednia

aha a mam pytanie a jak pisze ze kontrola 60 czyli dobra czy nie bardzo bo szybkosc i rotacja po 100 maja

bo to jest bardziej do ofensywej gry, ale jak dobrze grasz to i z 60 sobie poradzisz