Ram do laptopa ASUS

Cześć wpadlem na pomysł aby troche podkręcić mojego laptopa (chodzi mi o gry), chce dołożyć mu trochę ramu, ale nie wiem jaki wybrać aby były dobre efekty.

oto screeny:

RAM:

http://scr.hu/4in4/qg57d

Specyfikacja lapka

http://scr.hu/4in4/03p38

gdyby ktoś mógłby mi pomóc byłbym bardzo wdzieczny,z góry dziękuję za pomoc.Gdyby trzeba bylo jeszcze jakieś ssy nwm czego nie znam się za bardzo na tym to wyślę :).

kamcio1112 na forum piszemy w języku polskim, czyli korzystamy z polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż).

Dlatego też proszę skorzystać z przycisku Edytuj   i dokonać korekty postu. Przypomnij sobie również co to są znaki interpunkcyjne i popraw co należy.

Kup sobie polskie Goodramy http://www.goodram.com/pl/product-category/pamieci-notebook/ 

Pamiętaj o tym że, dokładając ram nie osiągniesz zauważalnej wydajności w grach. Ten laptop po prostu nie jest stworzony do gier.

A tak na marginesie to, w jakie gry chcesz grac na tym laptopie że potrzebujesz więcej ramu? 

Cs go

http://www.goodram.com/pl/product/pamieci-ram/goodram-ddr3-so-dimm/

może być?

 

Te pamięci kupisz w Komputroniku, kup sobie jedną 8Gb lub dwie 4Gb.

 

CS-GO to gra która obciąża procesor oraz kartę graficzną, nie wiem czy ram ci pomoże.

Rozszerzenie pamięci RAM nie poprawi osiągów w grach ani trochę w tym przypadku.

to co w moim przypadku poprawi ram?

tyle tego tutaj jest, który wziąć 

 

http://www.komputronik.pl/search/pl/run/showProducts/1/hide_boxes/1//searchString/R09PRFJBTSUyMEREUjMlMjBTTy1ESU1N/category/14508/?query=GOODRAM%2BDDR3%2BSO-DIMM

Ram przyspiesza wszystkie procesy na komputerze np. szybsze ładowanie map w grze lub lepsze działanie programów. Jeżeli chcesz mieć większą ilość klatek w grze, to w twoim przypadku zastanowił bym się nad kupnem komputera.

 

http://www.komputronik.pl/product/114540/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/GoodRam_4GB_1333MHz_DDR3_Non_ECC_CL9_SODIMM.html

 

Weź sobie dwie kości 4Gb. A starą kość komuś sprzedaj. Albo kup jedną, tylko pytanie czy będzie współpracować z kością którą posiadasz. Jak masz możliwość odwiedzenia sklepu to idź z laptopem i sprawdź.

Mapy z gier ładują się przede wszystkim z dysku twardego.