Ram do p45 ds3l

nigdzie nie mogę znaleź jakie ramy będa działać na tej płytce :frowning: ponieważ niedługo skłaniam się ku zakupowi, a mimo wszystko nie chciałbym mieć jakichkolwiek problemów :slight_smile: czy są jakieś pamięci które bez problemu pójdą na tej płycie? szczególnie zależy mi na tym czy nie będzie się nic gryzło z OCZ, Patriot i Geilami… :smiley:

z góry dzięki :slight_smile:

Mam starszą płytę tego samego producenta i jak widać patrioty llk chodzą idealnie co w podpisie na 800mhz cl4-polecam

suchmen ręcznie wklepywałeś timingi i napięcie? :slight_smile:

Powinneś kupować pamięci typu " dual " czyli dwie jednakowe kości pakowane w zestaw, najlepiej o częstotliwości

takiej jaką mają już twoje kości czyli 667 MHz. Możesz wybrać stąd : http://www.ceneo.pl/;004c71;017DDR2_P1- … 3wodh1VbNg

Patrioty llk mają domyślnie wklepane 800MHz przy CL4 i 1000MHz przy CL5, jak tego nie robią to do serwisu. A tak poza tym to faktycznie chyba najbardziej opłacalne pamięci, więc można brać.

a i raczej pamięci 2x1gb bo xp 32bit a nie warto wg mnie dopłacać do 4gb bo i tak różnica będzie malutka… :smiley: …tak więc może jacyś użytkownicy tego chipsetu by się wypowiedzieli :slight_smile:

a i ja chcę zmienić pamięci a nie dołożyć do tych co mam… :wink:

a i do tej pory najbardziej zastanawiałem się co do Geili Ultra… tylko chciałbym mieć pewność czy one na pewno pójdą bezproblemowo na tej płycie=> tzn bez zmian biosu, restartów, itp :smiley:

Dodane 30.04.2009 (Cz) 14:49

odświeżam! :slight_smile: