RAM, Wentlator itd

Witam wszystkich.

Mam kilka pytań, otóz:

Posiadam Notebook’a i chciałbym się dowiedzieć czy jest taka opcja by wentylator chodził cały czas, a nie włączał się tylko, gdy temperatura procesora będzie wynosić np. 60*C. Moim kolejnym zapytaniem jest czy w procesorach C2D normalna jest temperatura 50*-55*C przy nie obciążaniu go [włączony jest tylko pulpit],a 60-68 przy obciążeniu [NFS]. Kolejne zapytanie: czy w takim wypadku opłaca się kupować podstawki do laptopów z wbudowanymi wentylatorami zasilanymi przez USB. Ost. 2 pytania czy to normalne ,że gdy zdejmę tylną pokrywę laptopa to widoczny jest tylko 1 slot z pamięcią RAM 1gb. [Fabrycznie laptop ma 2x1gb] ,więc gdzie jest drugi slot?. Czy jeśli posiadam ram o taktowaniu 667mhz to mogę tą jedną kość zamienić na kość o taktowaniu 800 mhz? Wiem. Może głupio sformułowałem to wszystko ale w tych tematach jestem “łysy i zielony”. Podziękowałbym za pomoc i udzieleniu odp. na te pytania :slight_smile:

Pewnie tak oszczędza na baterii, musiałbyś poszukać w BIOSie pewnie.

Trochę sporo ja mam analogicznie o 10-8 stopni mniej. Jaki zasilacz?

Ja mam taktowanie max. na płycie 667, wcisnąłem wczoraj OCZe 800Mhz (na przyszłość niedaleką). Więc u Ciebie pewnie też się da.

Tsuyoi

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

A co do biosu to mógłby mnie ktoś pokierować bo nie chcę nic zmącić, z RAM’em spróbuję ale co do zasilacza to nie mam pojęcia. Zasilacze są 2: bateria 11.1V i ładowarko-zasilacz Fujitsu - Siemens.

P.S. dla mnie nie liczy się kultura pracy, ten wentylator może sobie chodzić i chodzić tylko żeby wydajność była większa.