Ram - Zawiechy, Bluescreeny

Witam, od dość długiego czasu mam problem, otóż, odpalam się kompa i czasem przed wczytaniem windy mi wypi*dala bluescreena, oczywiście daje sobie z tym rade bo wyskakuje raz na miecha, więc aby go naprawić wyjmuje jedną kość ramu, odpalam kompa, wyłączam kompa, wkładam ram, i potem komp się odpala normalnie, no ale przejdzmy do problemu, bo raz na jakiś czas mi to tak nie przeszakadza.

No więc dziś właśnie standardowo odpalam kompa, ofc bluescreen, robiłem te czynnosci które podałem wyzej, komp się włączył, oczywsice poszedłem sobie na rankeda w League of Legends, a tu co? Gra się ładuje 5minut (zwykle było z 30sec), spadki klatek, ścinki co jakiś czas, generalnie dało się grać, ale czasem denerwowało, np. zawsze mogłem też wziąc gre na pasek na luzie (np. zeby piosenki na playliście zmienić) teraz jak tak zrobie to komp zwiecha na 5sec, więc cos jest nie tak. Nie wiem w ogóle co się dzieje, próbowałem przeczyścić kompa CCleanerem itp., ale jakoś skutków nie odczuwam. Powiem jeszcze, że formata robić nie chce bo jakoś nie widzi mi się wszystkiego od nowa instalować - po prostu mi się nie chce. Więc, co z tym moge zrobić?

A i tez czasem wywala bluescreena karta graficzna z tego co zauważyłem jak gram z 10h (czasem się i tak zdarza w piątki np. od 18:00 do 6 rano, lubie sobie po nąłlajfować :D), ale to chyba normalne po takim czasie gry, prawda (dokładnie wiem kiedy będzie bluescreen bo artefakty wypieprza)?

Juz w ogóle nie wspomne o zasilaczu, który ma fazy i dziwnie wiatrak chodzi jak odpalam kompa (musze cyrklem bo popchac do góry zeby jakby na skoczył na miejsce), ale to mi jakos nie przeszkadza, skoro działa. ;p

Ogólnie, komp się sypie czy co, czy może syf w windzie i przez to sie wysypuje wszystko, dodam ze mam Windows 7 64bit od, hmm… 3 lat. Ale staram się dbac, skanuje/defragmentuje (no dobra, to rzadko xD), czyszcze CCleanerem itp.

A, log jednego z bluescreenów.

Podpis problemu:

Nazwa zdarzenia problemu: BlueScreen

Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.256.1

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Dodatkowe informacje o problemie:

BCCode: 50

BCP1: FFFFF88007C80000

BCP2: 0000000000000000

BCP3: FFFFF880075D748D

BCP4: 0000000000000000

OS Version: 6_1_7601

Service Pack: 1_0

Product: 256_1

Pliki pomagające opisać problem:

C:\Windows\Minidump\072612-18564-01.dmp

C:\Users\AdziOo\AppData\Local\Temp\WER-37674-0.sysdata.xml

Przeczytaj w trybie online nasze zasady zachowania poufności informacji:

http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid= … cid=0x0415

Jeśli zasady zachowania poufności informacji w trybie online nie są dostępne, przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji w trybie offline:

C:\Windows\system32\pl-PL\erofflps.txt