Ram

Często mi sie restartuje komp, jestem prawie pewny że to Ramy (256 DDR), ale dla całkowitej pewność musze je przetestować jakimś dobrym programem który maksymalnie obciążał by kość. Prosze was o namiary i

z góry dzięki!! :slight_smile:

Witam! :slight_smile:

Mógłbyś napisać w jakich okolicznościach resetuje ci się komp ?? I jakie masz łącze internetowe ??

po prostu daj namiar na dobry program testujący ram łącze internetowe niema tu nic do rzeczy bo już przed tym jak miałem neta komp sie restartował. a jak są ramy uszkodzone to są różne okoliczności w których komp może sie restartować :slight_smile:

Witam.

Polecam program: Memtest86 3.1a

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=340&t=47

Kaszka pytalem bo też myślałem że mam ram kopnięty (tez mi komp resetowal) i gdybym nie poszukał w necie informacji to bym wydał pieniądze bez potrzeby, bo jak się okazało to była wina łącza !!

po 1 robi ci sie blue screen i np. wyskakuje tabelka podczas dzialania jakiegos progsu nieprawidlowa operacja w f0000 czy cos takiego i polecam programik co proponuje sebastian

tylko zrob sobie pelny test tym progsem :wink:

Wiesz mojemu kumplowi też restartował komp i ja byłem pewny że to ram ale tak nie było. Zrób testy podzespołów, sprawdz temperaturę itd. to dojdziesz do tego co to powoduje. :smiley: