Ram

(Kaszka) #1

Często mi sie restartuje komp, jestem prawie pewny że to Ramy (256 DDR), ale dla całkowitej pewność musze je przetestować jakimś dobrym programem który maksymalnie obciążał by kość. Prosze was o namiary i

z góry dzięki!! :slight_smile:

(S Man1) #2

Witam! :slight_smile:

Mógłbyś napisać w jakich okolicznościach resetuje ci się komp ?? I jakie masz łącze internetowe ??

(Kaszka) #3

po prostu daj namiar na dobry program testujący ram łącze internetowe niema tu nic do rzeczy bo już przed tym jak miałem neta komp sie restartował. a jak są ramy uszkodzone to są różne okoliczności w których komp może sie restartować :slight_smile:

(system) #4

Witam.

Polecam program: Memtest86 3.1a

(S Man1) #5

Kaszka pytalem bo też myślałem że mam ram kopnięty (tez mi komp resetowal) i gdybym nie poszukał w necie informacji to bym wydał pieniądze bez potrzeby, bo jak się okazało to była wina łącza !!

(Xiao19) #6

po 1 robi ci sie blue screen i np. wyskakuje tabelka podczas dzialania jakiegos progsu nieprawidlowa operacja w f0000 czy cos takiego i polecam programik co proponuje sebastian

tylko zrob sobie pelny test tym progsem :wink:

(lazikar) #7

Wiesz mojemu kumplowi też restartował komp i ja byłem pewny że to ram ale tak nie było. Zrób testy podzespołów, sprawdz temperaturę itd. to dojdziesz do tego co to powoduje. :smiley: