RAMDisk znika po restarcie systemu

Witam,

Ponieważ chcąc zachować porządek podpiąłem się do dawnego tematu o RAMdisku, mój temat poleciał do śmietnika z powodu “zabawy w archeologa”, tworzę więc nowy temat (myślałem, że przyda się to też innym - tamten temat był zbiorczy, ale nie moje podwórko, nie moje zabawki).

Mój problem dotyczy RAMDisku. Podpinając się pod uprzedni temat, byłoby mi bez rozpisywania łatwiej załatwić sprawę. Ale do rzeczy.

Program - Dataram RAMDisk

Problem? Utworzony RAMDisk znika po restarcie systemu (oczywiście nie chodzi o zawartość - znika cały dysk)

Czynności jakie wykonuję: RAMDisk jaki tworzę ma 1024mb, formatowany jest na NTFS (przy czym sam formatuję i tworzę partycję - zarządzanie komputerem -> zarządzanie dyskami. W samym Dataram RAMDisk ustawiam Unformatted Partition), ilość ramu jaką posiadam to 16GB. Program w wersji podstawowej - niezarejestrowany, umożliwiający “postawienie” dysku do 4GB - wersja 4.3.0.1, system operacyjny: Windows 7 64bit Ultimate.

Cel zabawy w RAMDisk? Odciążenie dysku SSD (Samsung 830 - 128GB) głównie z “tempu” Windowsa oraz cache’u przeglądarek (przede wszystkim “ulżenie” dyskowi od YouTube).

Jakieś sugestie? Będę wdzięczny za pomoc.