Ramki?

Czy istnieje możliwość zrealizowania takiego pomysłu:

Powiedzmy, że mamy stronę, na której możliwe jest logowanie, a następnie oglądanie zawartości strony dostepnej po zalogowaniu. Np. o2.pl i jej poczta.

Tworzę stronę, w której chcę zrobić ramkę, do której pobierana będzie zawartość wspomnianej wczęśniej witryny z logowaniem. I tu pojawia się kilka pytań:

Czy istnieje możliwość wysyłania formularza w taki sposób, by jego zwartość była przesyłana nie do całej strony, a do ramki na tej stronie? A więć jeśli mam dwie części strony: menu i wspomniana strona (w ramce), a formularz znajduje się w części z menu, po kliknięciu w WYŚLIJ jego zawartość prześle się do ramki i spowoduje tylko jej odświezenie…

Jeśli tak, to czy jeśli wspomniana strona pobierana jest do ramki nie będzie rządała logowania za każdym razem gdy ramka ulegnie odświeżeniu? Ewentualnie jak tego uniknąć?

Problem dotyczy serwisu, którego zadaniem jest oglądanie stron poprzez jakąś stronę z dodatkowym menu posiadającym konkretne opcje odnoszące się do pobiranych do ramki stron… dokładniej?

Ktoś wpisuje login i hasło raz, a potem otwiera stronę powiedzmy o2.pl która ładuje się do ramki. Potem na górze w menu wybiera LOGUJ i nastepuje automatyczne zalogowanie, ale odświeża się tylko ramka, a więc formularz do LOGUJ zostaje wysłany do ramki. Potem klika w NOWY MAIL i od razu następuje przekirwoanie do strony z pisaniem nowego maila.

Czy to jest możliwe i jakiemi sposobami? Podkreslam, że NIE SZUKAM gotowców, a jedynie wskazówek…

szczerze odradzam stosowanie ramek…

  1. strona gorzej się indeksuje (Google etc.)

  2. mogą być problemy z logowaniem

zawsze możesz spróbować, wtedy sam się przekonasz czy pomysł jest dobry, czy nie

Polecam jezyk php komende

<? include 'menu.html'; ?>

blaskognia popraw tytuł na konkretny.