Ranga cs go

Witam. Czy waszym zdaniem 2 kalachy to dobra ranga? I jak ktos chce pograc w csa to pisac tutaj na dp

Moim zdaniem nie.

Moim też nie. Ranga nie ocenia możliwości a długość grania. 

Dwa kałachy to ranga raczej słaba. W obecnej sytuacji i ilości graczy, rangą która coś znaczy jest dopiero orzełek.

Nie, nie jest to dobra ranga. Magia CS’a zaczyna się od LE w górę, dopiero wtedy (chociaż LE to dalej porażka) zaczyna się gra turniejowa, a w końcu na tym polega ta gra, czyż nie ? Dwa kałachy to dalej gold, nie ma co się oszukiwać. Przegraj 1000 godzin+, trenuj na DM (społeczności), graj FACEIT’y z ekipą. Dopiero potem sobie ogarnij MM’y (także z ekipą, najlepiej stała 5) wbij LE i zobaczysz sens tej gry :wink:

Mam znajomego co od 2 tygodni gra w CS GO wybrał 9/10 pierwszych rankedów ma range jeden niżej od ciebie. Ranga w cs go nie oddaje pelnego skila srednia ranga w cs go mozna powiedziec ze zaczyna sie od orzełeka

Jeżeli masz tą rangę to można powiedzieć , że grasz pół na pół :slight_smile: dopiero od Lema zaczynają się schody :wink:
Możesz sobie tak uważać ale długość gry jest najważniejsza :wink: Jak masz ponad tysiąc godzin to można powiedzieć , że (Wiesz , że jesteś dobrym graczem )

W piątek wbilem lema i mam zagrane 1230h

to jesteś graczem dobrym ale do globala ci daleko :wink: sam wiem bo go mam jak miałem Lema to grałem jak 1/4 tego co teraz gram :wink: jakbyś grał na dzisiejsze globale to byś dostał głowę nawet nie wiedziałbyś skąd . Przeciętne globale znają każdą mapę tak dobrze , że wiedzą gdzie i kiedy i co przeskanować znają każdy smoke flash na wszystko wiedzą kiedy wychylać więc lepiej ćwicz na mapach typu aim botz aima albo innych mapkach polecam ćwiczyć granaty bo bez nich nic nie zrobisz jeżeli ogarniesz to wszystko do w mniej niż miesiąc masz gwarantowanego globala !

Według mnie nie ma dobrej rangi, a ona sama nie odzwierciedla umiejętności - raczej czas, który poświęcamy na grę. Znam wiele osób, które są na niskich rangach, ale naprawdę są w stanie spokojnie walczyć przeciwko Globalom. Z czasem pewnie osiągnąć tę rangę, ale to jednak potrwa. Znam też wycarrowane globale, które nie dają rady na podobne sobie rangi.

Oj tak,wycarrowane globale i inne wysokie rangi to problem. Dobierze Ci takiego w poczekalni i czujesz jakbyś grał 4vs 5