Ranga do forum


(Meteo17) #1

Nie wiem z kąd ale rano wpadł mi pomysł co można było by dodać na forum moze jest to zbyteczne ale pomysł przedstawie. A mianowicie taka ranga z ilością osób w danym dziale, da się coś takiego zrobić. A wygląda to mniej więcej tak jak na zdjęciu jest podana ilość użytkowników on-line w damym dziale.

Propozycje tylko przedstawiam. :oops:

9adf60e5e0490ea6m.jpg


(Kpr2877) #2

Pomysł nawet dobry, tylko jedno pytanie - po co? :roll:


(Drahalt) #3

Moim zdaniem to całkowicie zbędne :wink:


(fiesta) #4

Ekhmmmmm....

A komu to potrzebne, ktoś pisze prace na socjologii odnośnie populacji forum DP i ich preferencji odnośnie poszczególnych działów :shock:

BTW ile razy można powtarzać że do obecnego forum żadne zmiany nie będą wprowadzane :!: :!: :!:


(adam9870) #5

Moim skromnym zdaniem nie jest to potrzebne bo niby po co ? Jeżeli ktoś chce wiedzieć jakie osoby są w danym dziale to na górze danego działu (po wejściu do niego) jest widać. Ale tam pokazywane są tylko zarejestrowane osoby. :roll: Poza tym to tylko obciążało to serwerek na którym forum jest postawione i forum troszeczkę pewnie wolniej by ładowało się ponieważ jak podejrzewam zwiększało by to (chyba.) ilość zapytań do bazy danych :?

A tak woogle to już dobrych kilka miesięcy temu zostało powiedziane ,że żadne zmiany w obecnym forum nie będą wprowadzane ponieważ trwają prace nad całkiem nowym forum tworzonym przez Redakcję od samego początku do końca ;]


(Lisek) #6

Zgadzam się w całej rozciągłości...