Rangi

brak fantazji…:wink: rangi podane przez Musga są lepsze i dzięki nim jestem za :slight_smile:

No tak, ale czy to ważne, kto ile napisał postów?

to już może lepsze będą rangi, ale nie za to kto ile postów napisał a kto ma ile ostrzeżeń, pochwał - będzie i ranga w górę i w dół. Chociaz i tak nadal uważam iż “gupie to” i nie zostanie wprowadzone.

robta co chceta 8)

Są na tym forum tacy ludzie jak MODERATORZY którzy zajmują sie takimi osobami.

IMHO rangi nie są potrzebne.

Wprowadziły by tylko zbędne zamieszanie i

Osoby, które chcą pomagać, będą to robić i bez rang, pochwał, punktów i innych przedszkolnych praktyk wyróżniania.

Co do orientacji nowych userów o poziomie innych użytkowników, to nie da się ukryć, że bez dłuższej obserwacji forum nie pomogą żadne sztuczne oznaczenia.

Mimo, że co do tej propozycji jestem na “nie”, uważam, żę lekką przesadą byłoby zamykanie każdego tematu w którym user chce zaproponować coś nowego i zapoznać się ze zdaniem innych.

Od tego mamy przecież ten dział.

PS: musg Gdzie ja mogu najdziot etot bukwy ? :wink:

do ludzi z wieksza liczba postow ma sie wieksze zaufanie rangi to pokaza komu mozna ufac ,a komu nie jeszcze raz mowi wprowadzmy je:)

to ja już mam teraz najwyższą rangę :lol:

Jestem stanowczo na NIE.

Uzasadnienie jest podane w w/w postach (oczywiście w tych opowiadających się przeciw).

Ja tam jestem na TAK.

A co mi tam :slight_smile:

Jak rangi to na pewno nie za ilość postów a za szczególne zasługi. Wtedy nie będzie bodźca dla “nabijaczy”. Dla takiej formy mówię nie, a że nie jesttem w ogóle temu przeciwny to się w ankiecie wstrzymałem od głosu.

Również wstrzymałem się od głosu…choć na wielu forach rangi z powodzeniem funkcjonują.

xx6sb.jpg

może być wprowadzony przecież na okres powiecmy 1 miesiąca pomysł z rangami. jak pomysł wypadnie to mógłby pozostać. nawiązuje do hacku “pomógł mi” który przeistoczył się w pochwały :wink:

Dokladnie-wielki badziew :slight_smile: (i kupa przekretow)

Uwazam,ze przy takiej ilosci userow,szybkich odpowiedzi i popularnosci tego forum wszelkie hacki sie nie sprawdzą .Dawniej nie było mieszania w podpisach,a i tak kazdy wiedział co ma robic!!

Nie dajcie sie zwariowac dodając kolejne :

pomogł

dostał pochwale

dostał medal

atrakcyjny

bohater forum

starszy nabijacz

znawca wszystkiego

jeszcze nie genarał

itp.

itd.

Dlaczego nie moze byc jak dawniej…?

ps

hacki mają za zadanie rozkrecic forum ,a w Naszym przypadku jest to niepotrzebne :slight_smile:

te rangi to głupszy pomysł niż pochwały - które już mnie nudzą 8)

ale przynajmniej więcej numerków i słów jest pod avatarem i nickiem :lol:

To weź sobie przykład ze mnie i będziesz miał jeszcze więcej :twisted:

Pozdrawiam. :wink:

I jak zwykle:

“Kolorowych jarmarków …”

:x :x :x

przecież to był żart :lol:

dzięki ale mi to się nie przyda :smiley:

nie kazdy uzytkownik ktoremu udzielono pomocy wcisnie POMÓGŁ a posty same się nabiją na licznki więc jak już rangi to myśle ,że dotyczące postów :wink: