Rangi

Posty same się nie nabijają. :o

Powiem tak.

Mam nadzieję że wielu z was da to co powiem trochę do myślenia.

Rang nie będzie, szczególnie z powodu właśnie “Samo nabijających postów” :x

Mylę, że nawet gdybyśmy powołali do pomocy jeszcze paru Moderatorów to nie daliby rady z masą postów pisanych dla rangi.

Rozpocznie się pogoń od rangi do rangi.

Niestety nierealne na naszym forum.

chodziło mi o to ,że samo się doda do licznika ,a pochwała sama się nie doda

a ja uważam że nawet jak rangi nie zostaną powołane do życia to z 2 jeszcze moderatorów wystarczyłoby by walczyć z “postowością” czyli z masowymi nabijaniami postów :slight_smile:

Nie bardzo rozumiem o co tobie chodzi. :?

ja mogę się zgłosić na ochotnika :smiley:

aju zrozumiał :slight_smile: sam napisałeś że nawet gdyby zostali powołani kolejni moderatorzy to by i tak nic nie dało z tymi nabijaniami postów a ja natomiast uważam że to w jakiś sposób ujażmi nabijanie, ale to tylko tak na poboczu bo ty tu decydujesz :wink:

chcesz się stać wrogiem z definicji dla większości userów :stuck_out_tongue:

zastanów się :diabel:

hmmmmmmmm mogę zaryzykować na okres próbny ale to i tak nie ode mnie zależy :wink:

ale i tak tu Lisek i Lazikar dominują i nie ma co się zgłaszać na ochotnika :wink:

Speed czy tu ktoś slepy jest???

Nie ma potrzeby abyś nas informował. 8)

może źle wyraziłem ironię :stuck_out_tongue:

ale ja zrozumiałem o co ci chodziło hehe 8)

no ja nie,ale może inni :stuck_out_tongue:

Ja niechce być modem wiem ,że wiele osób by chciało abym to ja był :lol:

Myśle ,że jeszcze za mało wiem:)

Wielka szkoda że nie masz ochoty na Moderowanie.

Mam tylko nadzieję , że obecni Moderatorzy się nie załamią teraz. :?

widze,ze jestes jednym z moich fanów :smiley:

miałem już nie pisać w tym temacie ale jak czytam to…

uważam że jak wprowadzi się rangi to normalnie bedzie taki syf na forum że moderatorowie nie nadązą usuwać spamu a serwer to chyba się zawiesi :?

jeżeli kogoś rajcują rangi to niech sobie w profilu wpiszą Expert czy Mistrz :lol:

no dla niektórych przydały by sie specjalne rangi typu np.pajac , błazen , :wink: :wink:

Ja jestem na nie… :slight_smile:

Jestem ZA, a nawet PRZECIW. :x

Powody podał Lazikar :twisted:

:okulary:

lazikar Zgodze sie z tym ale gdyby te rangi zmieniały się na podstawie ilości pochwał i ostrzeżeń to wtedy userzy mieli by motywacje, żeby pisać na temat i pomagać innym w proplemach a i nie było by nabijania postów (bo za to można by było dostać ostrzeżenie i ranga by spadła). Co sądzicie o tym?