Rangi

Wszystko ładnie i pieknie, tylko napisz hacka który bedzie to zmieniał pod względem pochwał i ostrzeżeń.

Jedną rangę mamy Banita.

Druga to zakazik pisania. :wink:

nie ma po co kontunować tej dyskusji bo i tak nawet jak będzie przegłosowanie na TAK to administratorzy nie zmienią swojej decyzji i tylko dwie rangi będą obecne :wink:

Zawsze jest sens.

Przynajmniej mamy okazje poznać wasze zdanie.

tylko po co :lol:

ostatecznie demokracja też ma coś do powodzenia 8)

ta sama demokracja co wybrała Hitlera a na takim forum jest jak za PRL’u ludzie głosuja a i tak wygrywa kandydat partii :smiley:

no w końcu nie każdy jest adminem 8)

W głosowaniu przewyższa TAK

Może sprobujemy rank :D:D

ja już mówiłem o okresie próbnym tak jak z tym hackiem pomógł mi. ciekawe jak to by było :wink:

Widać masz pojecie. :x

a co jest inaczej przecież administracja może i słucha głosu ludu ale i tak nie musi tego robić, w większości wypadków decyzje zapadaja odgórnie, nawet jeśli lud sie sprtzeciwi to i tak ma nie wiele do gadania. :x

Głupoty wymyślasz.

Nie jest tak jak mówisz.

ano nie jest.

Załóżmy sobie taką sytuację: mają byc wprowadzone te rangi 3/4 forum jest na tak ale adminom ani się śni wprowadzanie ich. Wtedy te 3/4 zaczyna strajkować - nic nie pisze , forum pomału upada - no i co w takich sytuacjach rangi na pewno zostałyby wprowadzone.

A pochwały/pomógł: one tez chyba zostały wprowadzone z inicjatywy userów.

Przecież wszystko, co wprowadzamy to tak naprawdę dla was.

Ile razy była mowa o pomógł mi.

Wybieramy jednak takie rozwiązania, aby nie doprowadzić do śmietnika na całym forum i zbędnych nieporozumień.

Dlatego też zstąpiono hacka pomógł mi wersją, którą mamy. Dzięki temu wszystko jest wiadomo. Kto i za co otrzymał. :smiley:

Ci którzy będą strajkować to chyba tylko nabijacze. Bo tym co rangi ani pochwały nie są potrzebne do szczęścia będą innym pomagać.

Nie piszczie takich głupot bo aż wzrok sie męczy od takiego czytania :twisted:

mi nie są potrzebne i ja zawsze staram się pomagac bo mi nie chodzi o te pochwały 8)

a mi sie gałki spociły :smiley:

i niech by tak zastało, chociaż dla niektórych pochwały mają Bardzo Wielkie Znaczenie. A już dopominanie się o pochwałę, ża “rozwiązanie” problemu jest delikatnie mówiąc niesmaczne i wywołuje u mnie reakcję, o której wolę nie mówić.

Dla mnie sprawa jest prosta - dla mnie userzy tego forum (nie generalizowć mi przypadkiem - nie mówię o wszystkich, a jedynie tych, których jest “pełno wszędzie, choć nie wiedzą co piszą”) poprostu nie dorośli do pewnych rozwiązań - dla nich liczy się wodotryski i żeby jak najwięcej świecidełek było na ich drzewku, walnąć posta - choć wcześniej nie dotyczali do końca problemu, zrąbać kogoś, że sobie nie radzi z najprostrzymi rzeczami, wyśmiać, wykpić - ilość, ilość, byle więcej cyferek, a jakość to se darujmy dla innych - i tak przyjdą i poprawią

Kilka osób na tym forum odwala kawał porządnej i fachowej roboty - jakoś z ich strony, nie słychac takiś narzekań i wołań o przywileje - za co im dziękuję, bo to dzięki takim osobom forum to prezentuje wysoki poziom

I wkurza mnie jeszcze jedno - coś zrobisz dla forum - źle, bo się nie sprawdza i inni mają więcej niż pozostali.

Nie zrobisz choć userzy prosili - źle, bo administracja ma nas w nosie, moderatorzy działają na przekór nas i są złośliwi

ŻENADA

p.s mam tylko nadzieję, że osoby niezarejestrowane nie czytają tych bredni - ja na ich miejscu bym soebie odpuścił takie forum.

Zgadzam się z detektywem, rangi ani pochwały nie są potrzebne do szczęścia - muszą je mieć tylko admini i moderatorzy aby ich odróznić :stuck_out_tongue:

jestem za!!

NIE. - Bo bez rang da się wyżyć. :slight_smile: