Ranking najlepszych szkół ponadgimnazjalnych!

Jest moze gdzieś w internecie pierwsza setka najlepszych szkół ponadgimnazjalny(w szczególności chodzi mi o Warszawe). Wszystko co znalazłem to jedynie 15 pierwszych miejsc.

Ponadgimnazjalnych czyli licea masz na mysli ??

W regionie pd Łódzkim i pn opolskim to najlepsza szkoła - LOI Wieluń im T. Kościuszki

Zresztą jakby ktoś przyjechał to by powidział to samo…

ymm a po co Ci to ? Nie lepiej iść gdzieś pobliskiej szkoły ? I tak wszedzie tego samego uczą. Najwyżej będziesz miał lepsze oceny. Do matury i tak za dużo to cie nie przygotuje więc co za różnica ?

Takie rankingi to bezsens. Po zeszłorocznej nowej maturze wyszło jak jest narawdę. Szkoły które zajmują miejsce w 2-3 setce zajely wyzsze miejsca niż te renomowane (np. Batory).

Moje Liceum do zeszłego roku było w 2 setce w regionie Kuj-Pom. Od zeszłego roku jest bodajże 2 bądź 3. Ciekawe…

A np. Jedno z pobliskich liceów zawsze uchodziło za najlepsze… wyników matur nawet nie podało. Ciekawe dlaczego… :roll:

Idź tam gdzie masz bliżej. Te rankingi są robione chyba na podstawie nei wiem czego… :x

Jeśli już to patrz na to jak matura wypadła w danej szkole. To jest rzeczywiste odzwieciedlenie.

może nie chcieli, aby konkurencji było głupio :wink:

Dobre :lol:

Rankingi robi się na podstawie ucznów przyjętych do szkół wyższych(studia, poiltechnika itp.).

BTW: Jak narazie to prawie wszystkie posty są OT :?