Rapidshare ciągle blokuje mi konto - pomocy

Witam

Od pewnego uzytkowniaka z Allegro kupiłem 1 konto na 30 dni. Działało poprawnie.

Kupiłem drugie konto na 30 dni i zaczeły się schody.

Pierwsze padło po 14 dniach

Drugie po 4 dniach

Trzecie po 2 dniach

Te dwa kolejne oczywiście otrzymałem na gwarancji od tego samego użytkownika, który twierdzi że to tylko ja mam takie problemy.

Ciagle mam komunikat: Fraud detected, account: XXXX has been blocked by our Abuse-Team

Mam neo 1MB i korzystam z jednego kompa tylko ja w moim domu.

Może mi ktoś pomóc czemu tak się dzieje. Wiele osób ma z tym problem, a użytkownik ma 2500 pozytywnych komentów .

Napisałem do RS w tej sprawie. Ale jak na razie cała historia z kontami premium do kasa w błoto.

rapidshare blokuje ci konto, ponieważ hmm… np. nie pochodzi ono od oficjalnego reseler’a… może kody zostały wykradzione? co ci szkodzi kupić konto od oficjalnego sprzedawcy? domagaj się zwrotu pieniędzy od, byćmoże, oszusta…

Hmm… A co na nie wrzucasz?

Jeśli pliki chronione prawem autorskim to chyba jasne że blokują? :slight_smile:

A ile dałeś ? 8) nie lepiej było wykupic normalnie dostęp.

daniel79 , czytaj posty dał 30zł

standard kont z allegro z niepewnego źródła, zmień sprzedawce jak już coś i możesz spodziewać się niedługo maila że sprzedawca wystąpił o zwrot prowizji, takie procedury, a po drugie jak już coś to kupuj na ebay, dość że czasem taniej to zwykle jak jedno konto nie działa wysyłają namiary za free na drugie, tam to norma u nas rzadko tak bywa, jest to na allegro “rarytas” :stuck_out_tongue:

Problem w tym, że nic nie udostępniam. Jeśli bym udostępnił jakies piraty to kwestia byłaby oczywista.

Dalem około 20 zł.

A od supportu RS otrzymałem taki komunikat:

“this account was created with RapidPoints from an account which had been hacked”

Koleś z allegro wysłał mi kilka kont 30 dniowych z tym że każde działało jak chciało. Teraz mam nowe i zobaczymy ile podziała.