[Rapidshare] Nie mogę ściągnąć żadnego pliku

Witam serdecznie mam problem z Rapidem otóż tam sa umieszczone wszystkie pliki które potrzebuje m.in do prezentacji maturalnej lecz od wczoraj mam problem ze sciaganiem z danej strony. Po wejściu na strone daje Free i czekam te kilka minut na załadowanie sie listy potem wybieram serwer (obojętnie jaki) przepisuje kod i daje Download ale zamiast sciagac plik to wracam znowu na stronę na którą wszedłęm gdzie mam do wyboru możliwosć sciagniecia z konta Premium lub Free. Ten problem od wczoraj od około godziny 20 a wczesniej było wszystko ok…

Pozdrawiam

PS. Znajomi moga sciagac pliki z rapida i nie maja takiego problemu…

jaka przeglądarka??

spróbuj USDownloader ale ta wersja bez czcionek…

na IE, firefoxie i Operze … na kazdej od wczoraj wystepuje takie cos

Romek , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Zostaw domyślny serwer, wtedy powinno się pobrać bez problemu.

Spróbuj uaktualnić oprogramowanie JAVA http://java.com/pl/download/installed.jsp

W moim przypadku to pomogło

Pomaga wyczyszczenie plików cache.

W Operze wyglada to nastepująco:Narzędzia-> prefencje->Zaawansowane->Historia->Podręczna na dysku i kliknij Opróżnij teraz!

a w ff to narzędzia -> wyczyść prywatne dane i wybierasz tylko pamięć podręczna…

Mialem to samo dokladnie od 2 dni. Ciekawa sprawa. U niektorych są problemy a inni sciagaja normalnie. Wyczyszczenie cache pomoglo. Dzieki za info.

S.

Hej, mam ten sam problem :-x

Niestety wyczyszczenie cache i update Javy nie pomogło :cry: Ściąga się jeżeli zostawię domyślny serwer, ale jednak wolałbym ściągać z innego serwera. Jakieś pomysły ?

PS. Używam IE 7