Rapidshare niski transfer konto premium

Mam konto premium, i problem polega na tym że mam transfer 6-12kb/s. Na każdym innym serwerze mam po 62kb/s czyli normalny. Internet mam radiówke 512kbs. Problem z transferem występuje tylko na rapidzie premium

Kiedyś zapytałem w supporcie rs o problem to odpowiedzieli że to wina internetu tzn że może być coś zablokowanego…

ściągasz poprzez jakiś program?

Bardzo śmieszne… ściągam normalnie przez przeglądarke…

Widzisz w tym coś ironicznego bądź złośliwego? :shock:

Niewykluczone, może powinieneś zapytać swojego dostawcę internetu.

Możesz także spróbować ściągnąć przez jakiś program (ja osobiście polecam Free Rapid Downloader).

Też miałem tak ostatnio , ściągam za pomocą jdownloadera i transfery były niższe poza tym blokowało pobieranie 2 pliki tzn mogłem sciagać tylko 1 na raz przez ten program :confused:

Możesz sprawdzić transfer na stronach typu speedtest , dsl.cz , ip.wp.pl

Ale dużo wskazuje na to że serwery rs są obciążone

Tylko to nie ma prawa być winą dostawcy internetu bo raz mam dobry transfer na rapidzie a raz nie, zależy z jakiego serwera ściągam (bo tam są do wyboru)

Wnioskuję że serwery rs są obciążone ale jakoś niewiele osób na to narzeka…

Hmmm wyczaiłem pewna rzecz .

Masz wybór serwerów , zaznaczony jakiśtam serwer dajesz download … jeśli komunikat przeglądarki 'czy zapisać plik… ’ nie pojawia sie od razu tylko po 2-3sek serwer jest obciążony , wtedy anuluj i zaznaczasz następny : d u mnie to sie sprawdzało :stuck_out_tongue_winking_eye:

Też tak próbowałem ale czasami wszystkie są obciążone